Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Љубовни проблеми(чиња)

+20
Gallowsraven
Рокси
RoTkViCa
Џими
*UnIqUe*
TONI
pankerishte
The Breaking Dawn
A GiRL
Џајко
kojgode
Odyssey
sokol
комшивка
T&T
Mary Jane
корун
мирАл
Master
Болиглава
24 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 4:06 am

Брат то е нешто за шо неќам да прам муабет......


Мислам не со тебе
Админ дека си
хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 66
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 4:44 am

Нишо,и јас мислам пак на кафе Very Happy И ќе кажиш после како си поминал I love you
И јас би ти препорачала да си расчистиш шо чуствуваш шо побрзо зш не знам шо момиче е,ама ако си играш со неа и та го приметит то...жал ке ти е после шо си ја загубил... I love you
А некој моменти,можности,личности...во животов тешко мојш да ги вратиш.... Neutral Wink
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 4:46 am

Иначе сите други шо не пишите проблемчиња,среќно заљубени или....?? Razz I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 4:48 am

или
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 5:02 am

Епа ако е ИЛИ,образложи малце не се срами Razz I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 5:10 am

Среќно заљубени.........
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 32
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 5:19 am

Мило ми е шо имат и некој таков I love you Вери хепи фор ју I love you
А кој си шо си во кого си...нешто појќе мојме да добиеме информации?? Very Happy
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 5:20 am

A GiRL напиша:Мило ми е шо имат и некој таков I love you Вери хепи фор ју I love you
А кој си шо си во кого си...нешто појќе мојме да добиеме информации?? Very Happy
Хај фајв ги има сите информации.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 5:24 am

Точно...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 32
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 1:42 pm

Океј, не го јајте пенисот на темава појќе.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 1:57 pm

АаАаАа Хај5 јас од каде?? Razz
Ама готово сеа,си поприкажавме на мсн I love you
Пошо еф се жалет,досадна им била темава tongue
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 10:23 pm

Odyssey напиша:Само пуре мојт да ми помогнит. хахахаха
Абе незнам дали сакам едно момиче, знам дека таја ме сакат ама јас незнам и сеа ја дупчам се врткам па ми вртит муабети за на кафе па неќам па, бла бла, ама пак ко ќе ја немат пукам од досада
ЧАРЕ?

аку јас кажам нешто? Very Happy
прво не се подразбират ак излезиш на кафе со момичево да напрајш нешо....и шо ак си излегол и нишо не си напрајл....ко ке излезиш појкепати ке видиш дали ти одговарат момичево...синкир морат да брзаш..
искрено момичињава барем сакет да поминит појке време за да дознает шо сакет и дали сакет... Laughing
можда и кај тебе е така...барем то е уба особина кај машко..ретко кој ја имат No
така немат ни да ја зафркниш

bounce bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 10:50 pm

Среќно Заљубени... Cool

Јас мислам проблемот е во тоа што ја викаш на кафе.Викни ја на пиво Razz
хихихи
Ех јас моментално со таа шо сум(па 3 години скоро),имав јадено и корпа пред то од неа ко бев 1ва година средно.
Ама работите се менуваат.Никогаш на крај памет не ми текна дека ке сум со некоја од која сум добил корпа поќе пати и сум се откажал.
Едноставно работите се поклопуваат.
А после тоа коа требаше да направиме нешто јас диктирав темпо долго време.месец,два без да напрајме нешто.
И после то...бидна...па свадби и крштевки дипломи...хахахах
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 34
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 11:22 pm

^
тебе да ти е убо Very Happy Very Happy Very Happy

Мене не ми беше розево последниов месец.Ама ете во то шо се надевав и шо ми беше убо си заврши и сега сум free like a bird веќе втор ден Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 5:49 pm

pankerishte напиша:
Ех јас моментално со таа шо сум(па 3 години скоро),имав јадено и корпа пред то од неа ко бев 1ва година средно.
Ама работите се менуваат.Никогаш на крај памет не ми текна дека ке сум со некоја од која сум добил корпа поќе пати и сум се откажал...

Сакала таја да ја помолиш малце демек не сум лесна женска јас... Razz се зезам
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 11:33 pm

Среќно ФРЕЕ.... нз ама смачено ми е нешо од машкиве во последно ама не можам без нив...досадно ми е Smile зш да е едноставно ко мојт да е комплицирано Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Џими Нед Мај 10, 2009 11:44 pm

Излеа те одбегавет ко шо глеам, го вртиш муабетов...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 31
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 11, 2009 12:13 am

Немаше врска со одбегавање... баш друга смисла имав.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 11, 2009 3:41 pm

Фрее....ама не толку среќно....јас сум ептен чудна...едно време сакам дечко, сакам некој со кој ќе си поминвам време, шо ќе го сакам и тн....и ко ќе почнам со некој да се зближвам, да сваќам дека му се свиѓам, си викам какоо нее обврски и ми се одмилвит Crying or Very sad Crying or Very sad и ај сеа Question Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Рокси Пон Мај 11, 2009 10:04 pm

Во животов се’ се враќат ко бумеранг.
Еден тип го одбив летото (двапати Crying or Very sad) ко ме викна да излезиме. И сега јас се затрескав во него. Јебеш живот. Ај ќе го заборам Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 29
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Џајко Сре Мај 13, 2009 7:58 pm

Confucius says: "Karma is a bitch"
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Џими Сре Мај 13, 2009 11:21 pm

RoTkViCa напиша:Фрее....ама не толку среќно....јас сум ептен чудна...едно време сакам дечко, сакам некој со кој ќе си поминвам време, шо ќе го сакам и тн....и ко ќе почнам со некој да се зближвам, да сваќам дека му се свиѓам, си викам какоо нее обврски и ми се одмилвит Crying or Very sad Crying or Very sad и ај сеа Question Very Happy
Ам ти ак го сфаќаш како обврска...
rendeer
Замисли теретаната да ја сфаќаш како обврска. Ке ти се одмилит.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 31
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by RoTkViCa Сре Мај 13, 2009 11:26 pm

Џими напиша:
RoTkViCa напиша:Фрее....ама не толку среќно....јас сум ептен чудна...едно време сакам дечко, сакам некој со кој ќе си поминвам време, шо ќе го сакам и тн....и ко ќе почнам со некој да се зближвам, да сваќам дека му се свиѓам, си викам какоо нее обврски и ми се одмилвит Crying or Very sad Crying or Very sad и ај сеа Question Very Happy
Ам ти ак го сфаќаш како обврска...
rendeer
Замисли теретаната да ја сфаќаш како обврска. Ке ти се одмилит.

хаха...шо знам дал си во право...сепак обврска е, не мојш да ги прајш истите работи шо си ги праел претходно, т.е. некои работи Very Happy и + теретаната, малце ја сваќам како начин на живот, а малце како обврска а можда и навика...сепак фала Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мај 13, 2009 11:40 pm

јас не знам до кај сум во оваа област.
валда уш некое време нема да дознам Shocked tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Gallowsraven Чет Мај 14, 2009 8:30 am

Јас веќе не се замарам. Neutral
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 30
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) - Page 2 Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот