Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Љубовни проблеми(чиња)

+20
Gallowsraven
Рокси
RoTkViCa
Џими
*UnIqUe*
TONI
pankerishte
The Breaking Dawn
A GiRL
Џајко
kojgode
Odyssey
sokol
комшивка
T&T
Mary Jane
корун
мирАл
Master
Болиглава
24 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 9:33 pm

Оди забављај се, диска-миска такви работи... па ќе сретниш некој друг шо ќе ти го свртит умот...итн.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 9:35 pm

Болиглава напиша:Оди забављај се, диска-миска такви работи... па ќе сретниш некој друг шо ќе ти го свртит умот...итн.


Така е
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 9:39 pm

Само шо најс заборај да кажит дека секој ден го глеат во школските клупи!!! Сеа помагајте... No
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 9:41 pm

Откажи се од школото, дефинитивно.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 9:43 pm

корун напиша:Откажи се од школото, дефинитивно.

ова ме насмеа Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 11:22 pm

Кога ќе го сретнеш подобриот, ќе се смееш на то шо си ја отворила темава...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 1:20 am

Јас мислам најбезболно решение ти е предложеното од Болиглава. Со отргнувањето на мислите, ќе си ојт и тој Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 10:41 pm

Како да му го привлечиш вниманието на тој шо ти се сфиѓат? (и притоа да оставиш убав впечаток нормално)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 10:43 pm

комшивка напиша:Како да му го привлечиш вниманието на тој шо ти се сфиѓат? (и притоа да оставиш убав впечаток нормално)
Не биди само нападна. Пиши му смс на ден-два само без симнување ѕвезди и убави хоризонти. Гледај некако да поминиш појќе време со него... и слично.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 10:45 pm

Сецкај му пред легвење
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 10:45 pm

Болиглава напиша:
комшивка напиша:Како да му го привлечиш вниманието на тој шо ти се сфиѓат? (и притоа да оставиш убав впечаток нормално)
Не биди само нападна. Пиши му смс на ден-два само без симнување ѕвезди и убави хоризонти. Гледај некако да поминиш појќе време со него... и слично.

хаха ме бендисвит одговоров
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 10:53 pm

можеби тука има нова романса
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 10:56 pm

корун напиша:Сецкај му пред легвење

хахахах штета неам број. Да се уклучвам/исклучвам на мсн ко ќе е онлајн? Laughing Laughing
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 10:58 pm

хаха доста шмекерски потег, проследено со многу наџој - иризистабл.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 3:12 am

Јас си имам голем проблем......
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 3:37 am

Odyssey напиша:Јас си имам голем проблем......
Kaжи го јас ќе ти помогнам. monkey
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Џајко Саб Јан 24, 2009 3:40 am

kojgode напиша:
Odyssey напиша:Јас си имам голем проблем......
Kaжи го јас ќе ти помогнам. monkey
ова не се дешават често...кажви го одма!!! Twisted Evil
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 3:55 am

Само пуре мојт да ми помогнит. хахахаха
Абе незнам дали сакам едно момиче, знам дека таја ме сакат ама јас незнам и сеа ја дупчам се врткам па ми вртит муабети за на кафе па неќам па, бла бла, ама пак ко ќе ја немат пукам од досада
ЧАРЕ?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by корун Саб Јан 24, 2009 3:57 am

Ова само пуре No
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 3:59 am

корун напиша:Ова само пуре No
Па од него чекам одгоров!
Јави се ПУРЕ
А и да напоменам дека немам срце со оваја само да се измувам и после то ништо да не прам, она да останит само на мување. Ако напрам нешто ке одит на поќе.... бла
А јас за женска не сум In the Mood во последно и сеа.......
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 4:00 am

Odyssey напиша:Само пуре мојт да ми помогнит. хахахаха
Абе незнам дали сакам едно момиче, знам дека таја ме сакат ама јас незнам и сеа ја дупчам се врткам па ми вртит муабети за на кафе па неќам па, бла бла, ама пак ко ќе ја немат пукам од досада
ЧАРЕ?
Па излези со нејзе да видиш како ќе ојт, чим пукаш од досада без нејзе. Проблемот во тебе ти си бил заебант колку шо читам така да мислам дека прилично лесно мојш да го решиш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 4:03 am

kojgode напиша:
Odyssey напиша:Само пуре мојт да ми помогнит. хахахаха
Абе незнам дали сакам едно момиче, знам дека таја ме сакат ама јас незнам и сеа ја дупчам се врткам па ми вртит муабети за на кафе па неќам па, бла бла, ама пак ко ќе ја немат пукам од досада
ЧАРЕ?
Па излези со нејзе да видиш како ќе ојт, чим пукаш од досада без нејзе. Проблемот во тебе ти си бил заебант колку шо читам така да мислам дека прилично лесно мојш да го решиш.

Ама брат излегов на кафе, и многу убо ми беше, ама не се измував, некев да брзам еј, прост сум јбг
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 4:04 am

Odyssey напиша:Ама брат излегов на кафе, и многу убо ми беше, ама не се измував, некев да брзам еј, прост сум јбг
Е арно де. Ак имат та стрплење и ак те сакат ќе чекат. Следниов пат види искористи, незнам шо да ти речам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 4:04 am

Odyssey напиша:
kojgode напиша:
Odyssey напиша:Само пуре мојт да ми помогнит. хахахаха
Абе незнам дали сакам едно момиче, знам дека таја ме сакат ама јас незнам и сеа ја дупчам се врткам па ми вртит муабети за на кафе па неќам па, бла бла, ама пак ко ќе ја немат пукам од досада
ЧАРЕ?
Па излези со нејзе да видиш како ќе ојт, чим пукаш од досада без нејзе. Проблемот во тебе ти си бил заебант колку шо читам така да мислам дека прилично лесно мојш да го решиш.

Ама брат излегов на кафе, и многу убо ми беше, ама не се измував, некев да брзам еј, прост сум јбг
Па излези пак. flower
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by корун Саб Јан 24, 2009 4:05 am

не и напрај
Odyssey напиша:x4 + под туш
кнап
?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни проблеми(чиња) Empty Re: Љубовни проблеми(чиња)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот