Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AC MILAN

Go down

AC MILAN Empty AC MILAN

Пишување by IL MIGLIORE Сре Јан 21, 2009 2:20 pm

Поздрав до сите фанови на Милан. Како шо знајте Милан е еден од најдобрите тимови во европа како и во светот. Сеа ко шо остана КАКА сигурен сум дека ке се кренит атмосверата во тимот и се знајт надежта последна умира титулата уште не е изгубена имат многу до крајот, а Интер не бегат многу.

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

AC MILAN Empty Re: AC MILAN

Пишување by kojgode Сре Јан 21, 2009 8:49 pm

Не сум некој фан голем ама од итаљанскава лига омилени ми се. И на Фифа со ниф играм обично.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

AC MILAN Empty Re: AC MILAN

Пишување by bojan_acm Пон Јан 26, 2009 2:51 pm

Milan the best fuck the rest
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

AC MILAN Empty Re: AC MILAN

Пишување by Gangi Пет Јан 30, 2009 4:21 pm

ја сум за Ливерпул нив највеќе онака а Милан исто навијам ама не толку се додека не го сменат идиотот анчелоти :S:D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 31
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

AC MILAN Empty Re: AC MILAN

Пишување by misticnata Саб Јан 31, 2009 1:45 am

море само милан и ништо друго...многу јасно беше дека кака ке останит..кој будала би заминал од онаков клуб..
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

AC MILAN Empty Re: AC MILAN

Пишување by bojan_acm Чет Фед 05, 2009 3:55 pm

Така е Кака нема да го напуштит Милан се дур метет онака....Forza Milan
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

AC MILAN Empty Re: AC MILAN

Пишување by Џими Вто Мар 24, 2009 2:41 pm

МЕ ЕБА ВЧЕРА МИЛАН...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

AC MILAN Empty Re: AC MILAN

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 2:55 pm

и... поздрав од мене за сиве шо се силеа дека кака ќе останит во милан... Laughing Laughing Laughing Laughing
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 29
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

AC MILAN Empty Re: AC MILAN

Пишување by IL MIGLIORE Чет Jул 09, 2009 9:44 pm

POZDRAV I DO TEBE OD MENE "KATUSH" SLOBODNA SI SO SAKAS ZBORVI SO AK SI OJDE JAKIOT KUR SANKIR MILAN KE PROPADNIT SEA BEZ NEGO HUHUHU Smile

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

AC MILAN Empty Re: AC MILAN

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот