Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секс во темница или секс на светло?

+31
ноунејм
METALBOY
sweet
STIFLER
folder
Obibos
Џими
grgrgr
Odyssey
комшивка
Punk
The Breaking Dawn
Marej
KikS
nice
корун
A GiRL
pankerishte
Lastojca
мирАл
Fantom
cakmak
Alexandra
T&T
sokol
mitan
Ludi Milojko
Mary Jane
Master
Болиглава
kojgode
35 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by KikS Пет Јан 23, 2009 12:36 am

hmm.. vo temnica :D
KikS
KikS
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 12
Хоби(работа) : Obozavam da crtam
Забавен? : Sekako..

http://voodoo-zu.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Marej Пет Јан 23, 2009 12:39 am

Пригушено светло. Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 1:49 am

зависит од женската...ак е дебела ќе сакат во темница ак е фит...ме сфакат некој??
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 1:54 am

The Breaking Dawn напиша:зависит од женската...ак е дебела ќе сакат во темница ак е фит...ме сфакат некој??
Не е битно дебела слаба. Таја ак се осеќат убо во телото сопствено и ак мислит е доволно уба за мшково валда во светло ќе сакат. Имат и некој дебели селфконфидент шо се, особено ако мшкото е грдосија.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 2:05 am

kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:зависит од женската...ак е дебела ќе сакат во темница ак е фит...ме сфакат некој??
Не е битно дебела слаба. Таја ак се осеќат убо во телото сопствено и ак мислит е доволно уба за мшково валда во светло ќе сакат. Имат и некој дебели селфконфидент шо се, особено ако мшкото е грдосија.

и плус ако е црнка, тие се гордеат со своите облини...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Punk Пет Јан 23, 2009 2:43 pm

абе секако пригушено светло најдобра комбинација Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 3:06 pm

The Breaking Dawn напиша:зависит од женската...ак е дебела ќе сакат во темница ак е фит...ме сфакат некој??

не се согласувам.слаба сум а претпочитам темница, иако не ми пречит и да е малце осветлено.. во тој момент и не се размислуват за светлината, само уживај си хахахха Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Odyssey Пет Јан 23, 2009 3:56 pm

Јас не би се замарал многу дали е светло или е темно, зависит до местото кај шо се дешават то нешто, ако е на отворено негде на плажа тогаш ништо од светло, ако е в стан тогаш како ко ќе стигнит итн.
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 9:54 pm

kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:зависит од женската...ак е дебела ќе сакат во темница ак е фит...ме сфакат некој??
Не е битно дебела слаба. Таја ак се осеќат убо во телото сопствено и ак мислит е доволно уба за мшково валда во светло ќе сакат. Имат и некој дебели селфконфидент шо се, особено ако мшкото е грдосија.

хехе да да се согласвам неубо имав напишано..ак е некоја искомплексирана чак ак е и слаба...тоаш Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 9:55 pm

сепак пригушено Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by grgrgr Пон Јан 26, 2009 12:21 am

свеки нешто таква работа,поромантично е и поинтимно

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 26, 2009 12:28 am

А мојт и петролејка...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Џими Нед Мар 01, 2009 8:57 pm

Во темница What a Face
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Obibos Нед Мар 01, 2009 10:37 pm

На UV неонка...да се глеат на креветон колкав дркаџија си Very Happy
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by folder Нед Мар 01, 2009 11:53 pm

Ке пуштиш телевизор на MTV на mute и 5-6 свешчи расфрљани....
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Obibos Пон Мар 02, 2009 12:31 am

folder напиша:Ке пуштиш телевизор на MTV на mute и 5-6 свешчи расфрљани....
Мојот теве..со слика а без глас хахах
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by STIFLER Пет Мар 20, 2009 12:28 am

На многу јако светло!
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by sweet Саб Апр 04, 2009 8:17 pm

доста е само свеќи да имат Very Happy

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 8:18 pm

Романтична светлина Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by ноунејм Пон Апр 06, 2009 10:07 pm

folder напиша:Ке пуштиш телевизор на MTV на mute и 5-6 свешчи расфрљани....

а зошто баш емтиви?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by kojgode Вто Апр 07, 2009 1:05 am

Зш VH1 ја немат на телевизорот.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by sobaramovde Нед Апр 26, 2009 2:37 am

i v temnica, i na svetlo, i pod voda, i v planina..segde i sekogas
sobaramovde
sobaramovde
Адаптер4е

Age : 38
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 26, 2009 10:02 am

sobaramovde напиша:i v temnica, i na svetlo, i pod voda, i v planina..segde i sekogas


хахахахаха би можело Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 03, 2009 9:46 pm

STIFLER напиша:На многу јако светло!

Demek da proveris se so e kako e? huhha Very Happy


Sepak priguseno svetlo najuboo e Surprised Makar so vo takvi momenti i ne e bas bitno Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:10 pm

со пригусено светло да е е поромантично не дека се срамам од моево тело или слично ....

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Секс во темница или секс на светло? - Page 2 Empty Re: Секс во темница или секс на светло?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот