Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaко се осеќате моментално?

+66
TL
Рокси
p4eli4ka
METALBOY
Golub-Samoubica
Џими
bojan_acm
Ivana
dzole
ноунејм
KaTeRiNcE
RoTkViCa
Gallowsraven
STIFLER
blesava008
PhiLL * E
TONI
grgrgr
Mule
FalcoN eYe
П.
Obibos
Bezan
Bleak
misticnata
pankerishte
tHeJunKy
Stefk0
A GiRL
psycho
zzz
xpert
Punk
REGINA
noviot
The Breaking Dawn
KikS
malina
L S D
Stavre Dzikov
Наташа
Jordison
nice
Odyssey
hollow
IL MIGLIORE
мирАл
корун
Lucybell
T&T
Ludi Milojko
folder
Marej
Fantom
Lastojca
fairy
sokol
Џајко
nance
Alexandra
комшивка
Mary Jane
Болиглава
mitan
Master
kojgode
70 posters

Страна 20 of 36 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next

Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Mary Jane Сре Мар 04, 2009 12:48 am

Растеретено.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by fairy Сре Мар 04, 2009 12:49 am

pfff катастрофа....нервозно, за никаде :S
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Bleak Сре Мар 04, 2009 1:11 am

Хмммм... Како парченце од сложувалка, а не знам сложувалката кај е... максимално изгубен... Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by tHeJunKy Сре Мар 04, 2009 2:56 am

блажостично...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 112
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by REGINA Сре Мар 04, 2009 10:31 pm

мн јако. хехехехе преубо.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by комшивка Сре Мар 04, 2009 10:36 pm

среќно Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by STIFLER Чет Мар 05, 2009 1:03 am

Депресивно..
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Болиглава Чет Мар 05, 2009 1:03 am

Доста моронски.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 30
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 1:04 am

необично
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Mary Jane Чет Мар 05, 2009 1:10 am

Божествено.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Obibos Чет Мар 05, 2009 3:42 pm

Умрено
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Чет Мар 05, 2009 9:19 pm

Изнервирано зш Жаклина ни го трнала она во гимназија. Постерот со скриншати од адаптер.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by REGINA Чет Мар 05, 2009 9:45 pm

среќно и збунето.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by комшивка Чет Мар 05, 2009 9:45 pm

лелееее таја го тргнала? овца. од никогаш не ја сакав Evil or Very Mad
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by комшивка Саб Мар 07, 2009 2:40 am

интересно Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Lastojca Саб Мар 07, 2009 3:31 am

значи се осеќав мн убо ... убо беше вечерва ама пусто ојдов џез ин не знам шо ме натера да одам и многу се депримирав таму
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Bleak Саб Мар 07, 2009 3:52 am

tHeJunKy напиша:блажостично...

Море ќе те скапам... само мене да ме спомнел дан си заљубен во мене хаха? Very Happy
Статус: ОдмаздољубиФ(шала)

Многу убо се осеќам преуба свирка и журка имаше вечерва си видоф многу драги личности шо сакаф да ги видам и така... рај за очи и душа... Smile Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Obibos Саб Мар 07, 2009 3:59 am

Пијан сум drunken
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by PhiLL * E Саб Мар 07, 2009 4:31 am

ко ресана се осеќам !делам состојба ко овај над мене !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 3:13 pm

се осеќам дека ми е смачено од се....сакам да одморам и одма од ко ке се опуштам ми теквит на школоно гнасно ....и ми ре сушит се Sad Sad Sad Sad Sad Sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by REGINA Саб Мар 07, 2009 3:27 pm

здосадено.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by KaTeRiNcE Саб Мар 07, 2009 3:41 pm

Депресивно до максимум
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Lastojca Нед Мар 08, 2009 2:45 am

убо..уба беше вечерва..прилично неочекувано..а и некако попаметно се осеќам ..поздрав до админите
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 2:57 am

уууухххх!!!!!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 3:18 am

за нигде. Sad... викендов беше преубав нај нај... ама крајот... Sad
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 20 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 36 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот