Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaко се осеќате моментално?

+66
TL
Рокси
p4eli4ka
METALBOY
Golub-Samoubica
Џими
bojan_acm
Ivana
dzole
ноунејм
KaTeRiNcE
RoTkViCa
Gallowsraven
STIFLER
blesava008
PhiLL * E
TONI
grgrgr
Mule
FalcoN eYe
П.
Obibos
Bezan
Bleak
misticnata
pankerishte
tHeJunKy
Stefk0
A GiRL
psycho
zzz
xpert
Punk
REGINA
noviot
The Breaking Dawn
KikS
malina
L S D
Stavre Dzikov
Наташа
Jordison
nice
Odyssey
hollow
IL MIGLIORE
мирАл
корун
Lucybell
T&T
Ludi Milojko
folder
Marej
Fantom
Lastojca
fairy
sokol
Џајко
nance
Alexandra
комшивка
Mary Jane
Болиглава
mitan
Master
kojgode
70 posters

Страна 6 of 36 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Next

Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Болиглава Нед Јан 25, 2009 7:06 pm

Понеубо здравје.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Stefk0 Нед Јан 25, 2009 7:12 pm

феноменоменално осечам се.

нз од каде песнава сеа
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by A GiRL Нед Јан 25, 2009 9:18 pm

Како шо ќе се осеќам цел живот на овој ден....

.........sad Sad
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by мирАл Нед Јан 25, 2009 10:47 pm

Би отерал све у пизду матер!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 10:48 pm

Поразено...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by комшивка Нед Јан 25, 2009 10:48 pm

многу глупо.. и изнервирано.. и шо знам Neutral катастрофа
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Lastojca Нед Јан 25, 2009 10:52 pm

онака...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Пон Јан 26, 2009 12:00 am

исфрустрирано

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Punk Пон Јан 26, 2009 1:50 am

заљубено
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by hollow Пон Јан 26, 2009 4:59 pm

Поспано
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Alexandra Пон Јан 26, 2009 5:05 pm

Бла
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by мирАл Пон Јан 26, 2009 6:52 pm

Детски Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by mitan Пон Јан 26, 2009 7:20 pm

нервозно....@@(требит во писи да одам)
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by zzz Пон Јан 26, 2009 7:32 pm

и јас нервозно требит да учам
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by tHeJunKy Пон Јан 26, 2009 8:06 pm

неизнасвирано...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 8:39 pm

необразовано....книга немам фатено цел ден а колку имам за учење мамооо...осешчам немат легвење вечерва
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Болиглава Пон Јан 26, 2009 8:40 pm

Моментално не се осеќам.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 26, 2009 8:41 pm

Neznam
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by мирАл Пон Јан 26, 2009 8:42 pm

не научено
Rolling Eyes
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Вто Јан 27, 2009 2:37 pm

Неубо, ми пукат глава.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Lastojca Вто Јан 27, 2009 3:11 pm

не е лошо .. Smile
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by мирАл Вто Јан 27, 2009 7:38 pm

сафриве ми се кренати!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by L S D Вто Јан 27, 2009 7:43 pm

I feeeel gr8!!!!!
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 29
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Master Вто Јан 27, 2009 7:47 pm

Ми фалит нешо ама незнам шо....

Вери вери анти-соушл веќе од пред 3 дена.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by комшивка Вто Јан 27, 2009 11:00 pm

Глупо бее.. глава ме болит цел ден Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? - Page 6 Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 36 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот