Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би го смениле полот?

+22
METALBOY
Bleak
RoTkViCa
комшивка
fairy
pankerishte
hollow
Jordison
мирАл
Lastojca
Punk
Master
Fantom
корун
Болиглава
Mary Jane
sokol
T&T
Alexandra
kojgode
Џајко
The Breaking Dawn
26 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by pankerishte Чет Јан 22, 2009 8:26 pm

не не....никоагаш
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by fairy Чет Јан 22, 2009 8:49 pm

не...задоволна сум вака ко женско Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by комшивка Пет Мар 20, 2009 3:42 pm

неколку причини заради кои би сакала да сум машко... посилни се (физички а богами и помалку осетливи се), и да згрешет во некој постапки, пак ќе се извает (пр. остај го, машко е), ак ојт со појќе женски не веќет ко курва е туку баш е кул (а не е според мене), ги личит и да се степет со некого ако имат доволни причини за то (ние сме за 15 мин. на youtube) и многу други...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 20, 2009 4:06 pm

комшивка напиша:неколку причини заради кои би сакала да сум машко... посилни се (физички а богами и помалку осетливи се), и да згрешет во некој постапки, пак ќе се извает (пр. остај го, машко е), ак ојт со појќе женски не веќет ко курва е туку баш е кул (а не е според мене), ги личит и да се степет со некого ако имат доволни причини за то (ние сме за 15 мин. на youtube) и многу други...

и поради сето ова би го сменала на 1 месец бар.....и би живеела ко цар хахахах
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:24 pm

Не... Благослов е да си машко според мене... и помалце пари се трошет... не се мислиш дали ќе те силоват некој... пари за влошки ау... итн... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 6:20 pm

Ас ште дам едно тврдо Не! И за мене е благослов да сум машко.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by dejan Нед Мар 22, 2009 6:33 pm

100 posto ne

dejan
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Наташа Нед Мар 22, 2009 6:35 pm

Mожда ради глупостиве со добивање, кинење, раѓање Rolling Eyes

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Ivana Нед Мар 22, 2009 7:58 pm

T&T напиша:Јас имам машки ум за некои работи. Ама сепак, не би го сменала полот.
кај машките ми се свиѓат индиферентноста, силината и економичност во искажвење на чувства. Ама не секогаш.....
Би сакала да сум машко една недела на пример, не цел живот...
исто така....
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Рокси Нед Мар 22, 2009 7:59 pm

Не
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? - Page 2 Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот