Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би го смениле полот?

+22
METALBOY
Bleak
RoTkViCa
комшивка
fairy
pankerishte
hollow
Jordison
мирАл
Lastojca
Punk
Master
Fantom
корун
Болиглава
Mary Jane
sokol
T&T
Alexandra
kojgode
Џајко
The Breaking Dawn
26 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дали би го смениле полот? Empty Дали би го смениле полот?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 10:27 pm

под менвење на пол не подразбирам хируршки потфат, само желба....
да би можеле да сте спротивниот пол...шо би праеле??
и з'ш нормално....Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 10:30 pm

Јас не би го сменал...убо ми е вака :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 10:31 pm

Неам многу мислено на ова тема, иначе најверојатно би бил некое срамежливо момиче шо нема да менвит дечковци секој ден. Прв секс на 17-18 години, ако татко ми не ми купит појас за невиност.
Дали би го смениле полот? M26JPG
A друго не ми теквит моментално.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Alexandra Нед Јан 18, 2009 10:51 pm

Јас би сакала да сум машко зш шо знам некако поубо е,послободни се во секој поглед,а ние женскиве требит многу да пазиме шо прајме и слични работи....ама пак и вака ми е убо,се навикнав xD.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 10:55 pm

Јас имам машки ум за некои работи. Ама сепак, не би го сменала полот.
кај машките ми се свиѓат индиферентноста, силината и економичност во искажвење на чувства. Ама не секогаш.....
Би сакала да сум машко една недела на пример, не цел живот...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by sokol Нед Јан 18, 2009 11:01 pm

не
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 11:23 pm

Јас сум задоволна со мојот пол, не би сакала да сум машко. Може на ден-два да видам како им е на момците. А не сакам да ја изгубам во никој случај желбата за еманципација на женскиот пол која што трае век и векови.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 11:23 pm

Јас би го сменил северниот со јужниот пол. Ко ќе се насмејте цитирајте ме. Не верувам дека тоа ќе се случи набрзо.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 11:32 pm

kojgode напиша:Јас би го сменил северниот со јужниот пол. Ко ќе се насмејте цитирајте ме. Не верувам дека тоа ќе се случи набрзо.
:D
еве
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Џајко Пон Јан 19, 2009 3:40 am

kojgode напиша:Јас би го сменил северниот со јужниот пол. Ко ќе се насмејте цитирајте ме. Не верувам дека тоа ќе се случи набрзо.
(пост во стил на тошо, само цитирано.)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Болиглава Пон Јан 19, 2009 3:42 am

Не би го сменал. Менструација, раѓање, кинење... беај.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 3:46 am

И јас не би го менал осеќајки ги машките благодети....секојдневно.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Fantom Пон Јан 19, 2009 5:36 am

Болиглава напиша:Не би го сменал. Менструација, раѓање, кинење... беај.
Ај бе смени го, ќе се ебаваме до смрт брат. Smile
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:29 am

Болиглава напиша:Не би го сменал. Менструација, раѓање, кинење... беај.

И мене тоа мен нервират ама шо да се прајт. Иначе не би го менвела полов, убо ми е и вака....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 7:42 am

Jaс сакам да сум Пол Мекартни.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 12:39 pm

Е сега и ти.........
Јас сакам да сум јас и никој друг.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 2:15 pm

Ние жениве сме најопасни..какво менвење бе Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Lastojca Чет Јан 22, 2009 3:03 pm

јас не би ..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 4:05 pm

Сега ми текна..
Друга причина заради која би го сменала полот е бакнеж со женско. Не вервам дека би имала муда некогаш да го пробам то во моето женско тело (а би го пробала од интерес и ништо друго)
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by мирАл Чет Јан 22, 2009 4:10 pm

Јас не би!!! ОД просто претходно наведените причини. Не би сакал да ме напумпат некој и да раѓам близнаци! Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by T&T Чет Јан 22, 2009 4:13 pm

мирАл напиша:Јас не би!!! ОД просто претходно наведените причини. Не би сакал да ме напумпат некој и да раѓам близнаци! Very Happy

Лелеееее. Такви сме ние женските? Напупливи?
фалаа
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by мирАл Чет Јан 22, 2009 4:16 pm

T&T напиша:
мирАл напиша:Јас не би!!! ОД просто претходно наведените причини. Не би сакал да ме напумпат некој и да раѓам близнаци! Very Happy

Лелеееее. Такви сме ние женските? Напупливи?
фалаа
Под "да ме напумпат" сакав да кажам да забременам хаха, и после ко ќе раѓаш да го видиш Господ со си брада и со си мустаќи!!! Не дај боже седумка да ти се погодит!!! Razz хехе
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by корун Чет Јан 22, 2009 4:18 pm

Ќе добиваш бенефиции, 120% од просечната плата, златник, машина за перење, фрижидер.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Jordison Чет Јан 22, 2009 4:23 pm

no way Smile
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by hollow Чет Јан 22, 2009 5:47 pm

Ах се мислам ради фрижидерот...иначе немат шанса
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали би го смениле полот? Empty Re: Дали би го смениле полот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот