Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Requests!! На музика нормално.

+18
Џајко
Fantom
PhiLL * E
T&T
Stefk0
комшивка
Obibos
pankerishte
zzz
Punk
L S D
Marej
mitan
folder
Болиглава
корун
kojgode
Odyssey
22 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by folder Вто Мар 03, 2009 11:54 am

комшивка напиша:Ian Carey feat. Michelle Shellers - Keep On Rising (N.O.T Remix)

ме мрзит да се потрудам да ја побарам.. Embarassed Very Happy
Сега за сега ова
Ian Carey Feat Michelle Shellers_-_Keep On Rising (NOT Remix).mp3
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by комшивка Вто Мар 03, 2009 12:11 pm

фала Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 5:36 pm

kojgode напиша:Oд RHCP некој дискографија дан имат?

Имам ќе се договориме ке ми дајш дивиди ќе ти е изрежа подетално на мсн... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 6:02 pm

Рибља Чорба - Марихуана? Дали ја имат на плоча или на касета некој песнава...? Цел живот ја барам... ак имат некој нек пишит... обавезно Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Вто Мар 03, 2009 11:09 pm

kojgode напиша:Aлбуми, песни или нешто слично од Нокаут.

Нокаут се ...... закон
немам многу песни од нив еве ти на нет нешто
http://www.mmm.com.mk/?ItemID=359F08ED4E9C824BBFC39DDAB5D813DB
Леат дождови е најуба Македонска песна шо ја имам слушнато...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by kojgode Сре Мар 04, 2009 12:33 pm

Bleak напиша:
kojgode напиша:Oд RHCP некој дискографија дан имат?

Имам ќе се договориме ке ми дајш дивиди ќе ти е изрежа подетално на мсн... Laughing
Веќе ја имам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Master Сре Мар 04, 2009 2:19 pm

A nekoj dan imat ili mojt da mi najt diskografija od Psihomodo Pop???
Odnapred blagodaram Razz

(sori za latinicava)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by hollow Чет Мар 05, 2009 2:09 pm

Пука козметика - hip hop yo
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 8:54 pm

hollow напиша:Пука козметика - hip hop yo
Ој на јутуб ваљда ја имат
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by kojgode Пет Мар 06, 2009 12:32 pm

Пеницилин - Цимер
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Пет Мар 06, 2009 12:51 pm

kojgode напиша:Пеницилин - Цимер


http://www.365.com.mk/index.php?option=com_gallery2&Itemid=43&g2_itemId=9857
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by комшивка Пет Мар 13, 2009 2:30 am

тоа не сум јас - supehiks
и од нокаут нешто постаро..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Пет Мар 13, 2009 1:13 pm

комшивка напиша:тоа не сум јас - supehiks
и од нокаут нешто постаро..

Toa ne sum jas.mp3

а за нокаут....
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by комшивка Пет Мар 13, 2009 11:30 pm

фала ате
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 3:02 pm

kojgode напиша:Aлбуми, песни или нешто слично од Нокаут.

Nokaut - Sina svetlina.mp3

Nokaut - Leat dozdovi.mp3
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 3:08 pm

Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 3:24 pm

Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 3:56 pm

Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 4:01 pm

Nokaut - Ni luk jal ni luk mirisal.mp3
Ме мрзит сега, после уште
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 5:10 pm

save2pc pro 3 3 + serial.rar

Еве вака... програма за спуштање од на јутуб и мојш да местиш разни формати меѓу кои имат и мп3... уживајте.... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Нед Мар 15, 2009 2:07 pm

Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by kojgode Нед Мар 15, 2009 2:29 pm

Браво бе Ате шо прајме без тебе.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Нед Мар 15, 2009 8:17 pm

kojgode напиша:Браво бе Ате шо прајме без тебе.

Nokaut - Dozhdot.mp3

Nokaut - Ej bi si.mp3

Nokaut - El mambo.mp3

ај имат уште ама ме мрзит да уплоадирам, ти само не ми ја чепкај...хехехехе
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Odyssey Нед Мар 15, 2009 8:31 pm

Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by комшивка Сре Мар 18, 2009 12:32 am

INXS - By my side
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Requests!! На музика нормално. - Page 4 Empty Re: Requests!! На музика нормално.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот