Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

+20
Наташа
Obibos
Џими
Bleak
grgrgr
Punk
nice
Џајко
Alexandra
Mary Jane
Lastojca
T&T
Calypso*
Marej
корун
kojgode
Болиглава
комшивка
Master
sokol
24 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by sokol Нед Јан 18, 2009 1:58 am

ова се однесува на женските лица но може и да има исклучоци Laughing
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:19 am

прашањево тие малку безвезе....
незнам, зависит колку таа лубов ќе бидит силна

а јас имам и едно друго мислење за тоа, не ми е важно колку ја сакам таа личнос, важно ми е колку и верувам на таа личност (тие шо ме знает подобро, знает дека јас вервам само со неколку личности) и колку можам со таа личност да го поделам тоа искуство.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:33 am

па мислам дека е очигледно дека се однесуват прашањево за женските.. Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:33 am

комшивка напиша:па мислам дека е очигледно дека се однесуват прашањево за женските.. Very Happy
Добро. А твојот одговор на темава?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:38 am

Зависит од него и од врската нормално.. Морат да имаш голема доверба во него и шо знам ред други работи, како и да е тешко денес се наоѓат чоек од доверба, па морат да се размислуват и во други правци.. Very Happy Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 3:38 am

Јас би ја подарил мојата невиност само после 2 години врска, бидекќи сакам огромна доверба во партнерката да имам. И затоа носам појас за невиност.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 3:43 am

А што би правеле ако сте со човекот што го сакате а веќе ја имате подарено својата невиност?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:45 am

корун напиша:А што би правеле ако сте со човекот што го сакате а веќе ја имате подарено својата невиност?

многу многу добро прашање
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:48 am

Добро де, тогаш колку време отприлика би поминале со него пред да се дајте пак.Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:50 am

Јас одма утредента.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 3:52 am

Би ти препорачал утреноќта.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:52 am

Болиглава напиша:Добро де, тогаш колку време отприлика би поминале со него пред да се дајте пак.Smile

пак зависит, колку би сакала да имам секс со таа личност
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:52 am

Утрепопладнето?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Calypso* Нед Јан 18, 2009 4:17 am

Мареј напиша:Јас одма утредента.
хахаха да де...поминало страшното после то...НАВАЛИ Very Happy
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:19 am

Calypso* напиша:
Мареј напиша:Јас одма утредента.
хахаха да де...поминало страшното после то...НАВАЛИ Very Happy

во право си, а и шо ак сме женски, неморат да го криеме својот сексуален нагон, ко можат машкиве, мојме и ние
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Calypso* Нед Јан 18, 2009 4:22 am

и то интензивно
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:29 am

Мареј во право си, те подржувам! Требат уште проповеди да држиш.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 4:30 am

И јас мислам дека треба да продолжиш со твојот проповед.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 4:30 am

Master напиша:Мареј во право си, те подржувам! Требат уште проповеди да држиш.
Џабе ко ти ја спречвиш со то шо се прајш гелче... ангелче.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 4:34 am

корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 4:34 am

Master напиша:
Болиглава напиша:
Master напиша:Мареј во право си, те подржувам! Требат уште проповеди да држиш.
Џабе ко ти ја спречвиш со то шо се прајш гелче... ангелче.

Грешка си чоек... Rolling Eyes

Така? Види шо напиша на една друга тема:
Master напиша:Секс за задоволување на своите потреби (или нечии
други) никад не би имала......ќе си почекам да наидат вистинската љубов
Razz
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Calypso* Нед Јан 18, 2009 4:40 am

на другата тема то поубо звучело
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 3:31 pm

Ако навистина постои љубов, доверба, искреност и ако се познавате доволно, не мора многу да се чека. Сепак, то е една од најтешките одлуки за женско во животот, а за да се донеси правилно, потребна е зрелост и рационалност.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Lastojca Нед Јан 18, 2009 6:04 pm

Мареј--хахахаха.......
јас мислам многу време дека требит..да си дојт све на свое место и после навали!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 11:16 pm

Абе се ќе си дојди во свое време, не треба многу да се брза, последиците се опасни, ама кој си се чувствува спремен, само напред...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот