Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Повелете претставете се...

+53
NaTiChka
METALBOY
ноунејм
RoTkViCa
Рокси
smogre
The Breaking Dawn
Gallowsraven
FalcoN eYe
misticnata
Obibos
Bleak
П.
PhiLL * E
L S D
Stefk0
TONI
SunRide
tHeJunKy
sokol
hollow
grgrgr
Lucybell
REGINA
Punk
KikS
noviot
STIFLER
pankerishte
folder
Fantom
Болиглава
Жбафта
Lastojca
Bukic
A GiRL
комшивка
psycho
T&T
fairy
Ludi Milojko
Master
корун
Marej
nance
Mary Jane
dzole
Odyssey
мирАл
mitan
Alexandra
kojgode
Џајко
57 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by grgrgr Пон Јан 26, 2009 12:33 am

Од безбедносни причини ке го зачувам својот идентитет.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by hollow Пон Јан 26, 2009 12:39 am

Петар Симјаноски во гејмерскиов свет познат ко hollow од поранешен Entity, а во реалниов ко Симјан од поранешен 1 т.е класот на Валентин Чачор


Последната промена е направена од hollow на Пон Јан 26, 2009 12:52 am. Мислењето е променето 1 пати
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 12:41 am

ја су саде сокол
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by tHeJunKy Пон Јан 26, 2009 1:47 am

hollow напиша:Петар Симјаноски во гејмерскиов свет познат ко hollow од поранешен Entity, а во реалниов ко Симјан од поранешен 1 т.е класот на Валентин Чачор

стариот законски клас Smile

епа ман јас сеуште сум кај Чачор хехе.

Иначе Ѓоко од III8, соученик на фаундерон и на kojgode...и оваона.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by SunRide Пон Јан 26, 2009 2:52 am

Alex od Ohrida grada(potocno od mesokastro) Twisted Evil
SunRide
SunRide
Адаптер4е

Age : 111
Број на мислења : 14
Хоби(работа) : Da se metit samo neso

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 3:00 am

tHeJunKy напиша:
mitan напиша:Ѓоко=Коте????

не баш...

Ѓоко со долгана коса.. Морат да го знајш junky, комшија на претседателон Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by TONI Пон Јан 26, 2009 11:21 am

Тони-Охрид-18години-Гимназија 4-4 клас- afro Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Stefk0 Пон Јан 26, 2009 1:50 pm

Стефан .. Гимназија втора. Доста ви е.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by L S D Вто Јан 27, 2009 7:03 pm

Odyssey напиша:Ај и јас, да се искажам Атанас Лаброски, учам гимназија...
a vie slusate super radio hhh Razz Razz

Inace il mio nome ist Nenad Ristevski ucam ekonomsko III 12 i to.... Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 29
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Master Вто Јан 27, 2009 7:33 pm

L S D напиша:
Odyssey напиша:Ај и јас, да се искажам Атанас Лаброски, учам гимназија...
a vie slusate super radio hhh Razz Razz

Inace il mio nome ist Nenad Ristevski ucam ekonomsko III 12 i to.... Smile

хахаха! Се предаде!!!
Шо е ова цел тим сме собрани.....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by PhiLL * E Вто Јан 27, 2009 7:45 pm

Јас сум Филип, од пон до петок одам во гимназијата ... ама ретко кога учам... иам 17 година волим волим жене...после... шо.... не знам...чек малце... ааааааа ... да .... и сакам многу да уживам во диско атмосфера ... !!

и неам поптис... ама кај и да е да го најдам кај е ... ке го стаам и поПтисот ... и така ... а ти девојче од кај беше?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by П. Пет Јан 30, 2009 1:25 am

flower Павлина гимназија трета кец поззз
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 1:50 am

Stefk0 напиша:Стефан .. Гимназија втора. Доста ви е.
Зас Џуниор? Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Болиглава Пет Јан 30, 2009 2:00 am

Ја су Стојан од Лешани и су металец. Ако можи некако да свира во бендон од татка ти...?

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 30
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Marej Пет Јан 30, 2009 2:03 am

sviri ak si nenormalen.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 2:03 am

Болиглава напиша:Ја су Стојан од Лешани и су металец. Ако можи некако да свира во бендон од татка ти...?
А кој сеее тија маталци го чепкале братуџеда.море имат тије косите чворој да ви ги врза...од цигли да виги мавам.
И не туку кажвај многу сонина,ја овде кажва дал ке имат ил ке немат гости и не туку ми прај ногу ногу,то муцето имат да ми то го напрам ко Љутенка да имаш јадено.
Е така...
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 2:10 am

Јас Блажо ме знајт скоро секој Охриѓанец а можда и од секаде низ Македонијава зж секој ден ми се аддвет на мсн барем 3-ца и ме знает свите хаха Smile иначе ЕМУЦ учам 4-та година брачна состојба : среќно осамен и кул е стварно хаха матичен број: 1301991430001 (P.S. да не го злоупотребвите бројоф хаха) и ондак то поздраФФФ Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by kojgode Пет Јан 30, 2009 7:10 am

pankerishte напиша:
Stefk0 напиша:Стефан .. Гимназија втора. Доста ви е.
Зас Џуниор? Very Happy
Toj e тој.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Stefk0 Пет Јан 30, 2009 1:07 pm

pankerishte напиша:
Stefk0 напиша:Стефан .. Гимназија втора. Доста ви е.
Зас Џуниор? Very Happy

зас мали, џуниор, втори.. ко шо ти одговарат Very Happy
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Obibos Саб Јан 31, 2009 3:28 am

Јас сум Марио Мустрак со матичен број 2605991430004 вонреден ушеник, невработен и бара жена американка.
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by misticnata Саб Јан 31, 2009 3:42 am

јас сум вид на суштество..да не речам чоек.. Very Happy
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by pankerishte Саб Јан 31, 2009 4:47 am

Stefk0 напиша:
pankerishte напиша:
Stefk0 напиша:Стефан .. Гимназија втора. Доста ви е.
Зас Џуниор? Very Happy

зас мали, џуниор, втори.. ко шо ти одговарат Very Happy
Знајш по шо те познав?
Ко напиша на темана дека ко си бил помал пред некоја година љубаништа си се здрвил прв пат.
Епа нека ти текнит кој ти даваше цело време бамбус и кој те форсираше?брат ти ко викаше после...хахахахахахахах Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by корун Пон Фед 02, 2009 9:06 pm

А сега, повелете представете се

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by grgrgr Пон Фед 02, 2009 10:14 pm

Болиглава напиша:Ја су Стојан од Лешани и су металец. Ако можи некако да свира во бендон од татка ти...?
Ti mojs samo da si se e*is sam so sebe:DDDDDDDDDDDD

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by hollow Пон Фед 02, 2009 10:24 pm

grgrgr напиша:
Болиглава напиша:Ја су Стојан од Лешани и су металец. Ако можи некако да свира во бендон од татка ти...?
Ti mojs samo da si se e*is sam so sebe:DDDDDDDDDDDD
Незнам како не ти е страв вака на админ да му напишиш
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Повелете претставете се... - Page 3 Empty Re: Повелете претставете се...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот