Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ливерпул

Go down

Ливерпул Empty Ливерпул

Пишување by Gangi Пет Јан 16, 2009 5:26 am

Малце луѓе у МАКЕДОНИЈА навиваат за Ливерпул и тоа е жално ама тие ретките се страстни и големо поштовање до нив.Поздрав членовите нека се јават овде :D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 31
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 5:41 am

Не сум страсен навивач али од Премиер лигава ми се најомилени.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Mary Jane Пет Јан 16, 2009 10:06 pm

Баба ми навиват за нив. Најозбилно, зш биле и од нејзино време...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 10:09 pm

Брат ми е најстрастниот навивач од Македонија, највероватно
Јас најмногу ги мразам.
Со да прам ко в срце ми влегоја Синине.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 30
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 2:56 am

Master напиша:Брат ми е најстрастниот навивач од Македонија, највероватно
Јас најмногу ги мразам.
Со да прам ко в срце ми влегоја Синине.
Респект до Брат ти он е ѕвер а не Челзи од пред 3 години од коа им дојде гомнарот Абрамович и сеа сите ајде челзи ја цел живот навијам за ЛИВЕРПУЛ и никад нема да ги оставам и никад да не освојат англиско.
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 31
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 10:18 pm

Ливерпул до гроб. Поздрав до тебе Gangi.

Walk on, Walk on...
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 33
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by mitan Пет Фед 20, 2009 10:42 pm

Glory Glory Man United,Glory Glory Man United,

Glory Glory Man United,

As the Reds go marching ON ON ON!!!!
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 10:48 pm

Добро пријателе. ЈАс сум нов на форумов и дојдов од поштовање и на вашиот. Инаку сум администратор на други Форуми кои баш и не се мали. А сегде важит правилото да не се јаде бурек во Фан клуб, нели?
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 33
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Gangi Пон Мар 02, 2009 12:48 pm

Page напиша:Добро пријателе. ЈАс сум нов на форумов и дојдов од поштовање и на вашиот. Инаку сум администратор на други Форуми кои баш и не се мали. А сегде важит правилото да не се јаде бурек во Фан клуб, нели?
друже ја не се уклучував долго време пасвордот го заборајв ама пак...за разлика од манчестер(педерите) ливерпул во МАКЕДОНИЈА има мн помалце навивачи.Инаку за утакмици на ливерпул ако некако може да се долови атмосферата од Енфилд тоа ти е Шенклис пабот.Хаос е за време на утакмици на ливерпул.Кој е за ливерпул и е од скопје може да наврати топови е Very Happy Very Happy
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 31
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Gangi Чет Мар 12, 2009 1:21 am

поздрави поздрави до реал
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 31
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by kojgode Саб Мар 14, 2009 7:16 pm

Манчестер за малку и ќе победеше денеска.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Mary Jane Саб Мар 14, 2009 7:25 pm

Gangi напиша:поздрави поздрави до реал

Фала , фала, со полошо да ви се враќат. Вторникот до плачење стигнав Sad
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Page Пон Мар 23, 2009 5:28 pm

Цела Европа ја избушија црвениве, и пак биле слаби..Smile
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 33
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Ливерпул Empty Re: Ливерпул

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот