Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најак тапанар!

+24
kirce
Karan
Page
malina
sk1t
Bleak
tHeJunKy
Azranogota
BobI_KosA
folder
Odyssey
zzz
мирАл
sokol
TONI
pankerishte
Stavre Dzikov
Џајко
Jordison
Gangi
Fantom
Болиглава
Marej
kojgode
28 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 1:38 am

Azranogota напиша:a za najbrz tapanar vo svetov e proglasen tapanarot na the berzerker
Најдете го стварно клипот со овој тапанар.Најбрзиот удар во светот.гранјд до коска.
Јас пред години коа го преслушав албумот прв пат мислев дека е ритам машина. Shocked Shocked
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 1:56 am

Spored mene najjak tapanar znaci Martin Lopez od Opeth ako sumnjate predlog pesni: Bleak,Windowpane,Deliverance,April Ethereal,Karma, Death Whisperred A Lullaby... dosta e Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by sk1t Пон Фед 09, 2009 2:45 am

Dzole od oh t.e. gazda na quatro toj e najak tapanar: ;<<< ama vo oh:D:D
sk1t
sk1t
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 24
Хоби(работа) : Fudbal
Забавен? : Isprobaj :D

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 14, 2009 7:45 pm

е овај Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by malina Саб Фед 14, 2009 7:50 pm

Леле само колку незна ни еден тапанар хе(познат)
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Marej Саб Фед 14, 2009 7:52 pm

Bule.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 14, 2009 8:21 pm

ево да слушните шо е брзина...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 10:24 pm

John Bonham е врв. Ерик КАр е негова школа и исто е ОК.
Бил Ворд од Сабат е луд.
Абе имат многу
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Karan Пет Фед 20, 2009 11:39 pm

И јас би се слогласил дека Бонам е најдобар 
Karan
Karan
конзервативен
конзервативен

Age : 34
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by folder Саб Фед 21, 2009 8:52 am

Mike Portnoy појак неам слушнато... Посебно коке свирит со ликвид теншн
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 10:35 pm

joey jordison i ivo se drzit tuka i giro
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Ivana Вто Мар 10, 2009 4:44 pm

Пердул се знајт море :D
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Gallowsraven Вто Мар 10, 2009 6:07 pm

Pete Sandoval најверојатно...
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 1:45 pm

Имам гледано клипчиња од тапанари и најголем впечаток ми остави Гаро Таветијан. (јаки фаци прајт ко ке тропат Very Happy )
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Angelic Нед Апр 05, 2009 9:32 pm

Од Леф Депард е добар.(само со една рака тропат pale )
Нормално и тапанарон од Лед Цепелин.
Иво и Гиро од Охридов. Razz
Од Епика ми е закон тапанарон. Слушајте ја Илусив Консенсус.
Јордисон не го имам слушнато освен во Снаф песнана .. Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Jordison Вто Апр 07, 2009 8:18 pm

Lele kolku fanoj iam Embarassed
Inace za mene e kreco..od ohridov
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Angelic Вто Апр 07, 2009 9:11 pm

Jordison напиша:Lele kolku fanoj iam Embarassed
Inace za mene e kreco..od ohridov

e имаш имаш... а првиот пат ги продаде тапаните Exclamation
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Најак тапанар! - Page 2 Empty Re: Најак тапанар!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот