Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашиот хит на денот?

+72
Page
Ane
Лејди ин ред
*UnIqUe*
Батерфлај
Infected
Angelic
blesava008
Џими
METALBOY
Ivana
KaTeRiNcE
RoTkViCa
Рокси
kirce
The Breaking Dawn
Кирил
REGINA
Gallowsraven
kasper
fairy
FalcoN eYe
lost girl
sk1t
ThUnDeR
malina
TONI
misticnata
Bleak
PhiLL * E
Obibos
П.
grgrgr
Lastojca
pankerishte
L S D
BobI_KosA
zzz
tHeJunKy
Stefk0
The great
Mule
nice
noviot
Punk
mitan
Ludi Milojko
Жбафта
karov
Alexandra
комшивка
T&T
мирАл
Gangi
STIFLER
Master
Calypso*
Odyssey
Џајко
nance
hollow
Mary Jane
Jordison
Marej
Lucybell
sokol
folder
xpert
Болиглава
LED ZEPP
корун
kojgode
76 posters

Страна 23 of 25 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Џајко Пет Јун 19, 2009 9:02 pm

and
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by folder Сре Jул 22, 2009 10:35 am

haeaehaehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa na youtube gleajte puknav od smeenje Laughing
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by П. Сре Jул 22, 2009 6:26 pm

суперхикс-мислев дека знам
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Odyssey Сре Jул 29, 2009 8:35 pm

Modjo vs. David Penn - Lady En Mi Casa
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by комшивка Пет Aвг 07, 2009 12:24 am

комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Angelic Пет Aвг 07, 2009 5:39 pmАрхангел - Превез

Ја загубив моќта, одам со темен превез на срцето
ова што го гледам не е вистина
колку е студено
во твојот свет без љубов се ќе се престори во смрт
и се почесто тоа те радува....

Нема да можеш никогаш да бидеш моја потреба
и колку да ме мразиш ќе биде залудно,
понекогаш љубовта е совршено циничен убиец
толку потребен лажен одговор

Само за миг ќе погледнам толпа луѓе,
обично овде нема ништо, ништо што ми е потребно

Во твојот свет без љубов се ќе се престори во смрт
и се почесто само тоа те радува
нема да можеш никогаш да бидеш моја потреба
и колку да ме мразиш... се ќе биде залудно
незнам што е лага а што вистина
нема да можеш никогаш да бидеш моја потреба
и да ме мразиш ќе биде залудно

Само за миг ќе погледнам толпа луѓе
обично овде нема ништо, ништо што ми е потребно

Во твојот свет без љубов се ќе се престори во смрт
и се почесто само тоа те радува
нема да можеш никогаш да бидеш моја потреба
и колку да ме мразиш... се ќе биде залудно

Понекогаш,понекогаш љубовта е совршено циничен убиец
убиец...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Азра Нед Aвг 09, 2009 4:02 pm

U2-WITH or WITHOUT you...
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by METALBOY Нед Aвг 09, 2009 7:51 pm

korpiklaani - vodka уффф!!! Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Четкар Пон Aвг 10, 2009 1:15 am

горим, знојим се,
за свој живот бојим се
пулс ми пипају,
где ме боли, питају
и траже, траже жариште траже

мали враже, жено моја.
хоче сад да лече ме
а ја кажем, нечу, не
кад ми куцне задни час
ти чеш бити мој бајпас!п.с. не се прајте наудрени знам дека сите сакате турбо фолк музика. Тој шо не сакат само се преправат усвари.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Азра Пон Aвг 10, 2009 11:55 am

U2-Still Haven't found what I'm looking for
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Ane Пон Aвг 10, 2009 2:00 pm

Hey baby (If you'll be my girl) DJ Otzi
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Ane Пон Окт 12, 2009 4:07 pm

Oasis-Stand by me
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode Вто Окт 13, 2009 10:32 pm

Guano Apes - Open Your Eyes
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Џајко Вто Окт 13, 2009 10:35 pm

kojgode напиша:Guano Apes - Open Your Eyes
гуано ејпс на таксират ке се брат... да си знајш
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 23 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 23 of 25 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот