Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашиот хит на денот?

+72
Page
Ane
Лејди ин ред
*UnIqUe*
Батерфлај
Infected
Angelic
blesava008
Џими
METALBOY
Ivana
KaTeRiNcE
RoTkViCa
Рокси
kirce
The Breaking Dawn
Кирил
REGINA
Gallowsraven
kasper
fairy
FalcoN eYe
lost girl
sk1t
ThUnDeR
malina
TONI
misticnata
Bleak
PhiLL * E
Obibos
П.
grgrgr
Lastojca
pankerishte
L S D
BobI_KosA
zzz
tHeJunKy
Stefk0
The great
Mule
nice
noviot
Punk
mitan
Ludi Milojko
Жбафта
karov
Alexandra
комшивка
T&T
мирАл
Gangi
STIFLER
Master
Calypso*
Odyssey
Џајко
nance
hollow
Mary Jane
Jordison
Marej
Lucybell
sokol
folder
xpert
Болиглава
LED ZEPP
корун
kojgode
76 posters

Страна 3 of 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Mary Jane Саб Јан 17, 2009 1:51 am

Петар Грашо - Уторак
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 5:01 am

Hardfaced-More than hate :D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by folder Саб Јан 17, 2009 7:14 pm

Cerrone - Tattoo woman (Jamie Lewis mix)
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by nance Саб Јан 17, 2009 8:20 pm

The killers -Human
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Odyssey Саб Јан 17, 2009 8:50 pm

Acos CoolKas - Stellar Way
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 9:01 pm

hot n cold-katy perry
А шта да радим- Азра
(два хита)Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 1:32 am

Боѕ георге & the culture club- Karma chameleon
yeah!!
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:07 am

Nexx - syncronize lips и
Lady Gaga ft. Colby O Donis - Just Dance
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:08 am

ах да.. и Inna - Hot ама малце и ми здосади Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:44 am

Run - Snow Patrol
i Tainted love ама незнам чива е Rolling Eyes
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 3:46 am

Master напиша:Run - Snow Patrol
i Tainted love ама незнам чива е Rolling Eyes
Од Depeche Mode е.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:47 am

kojgode напиша:
Master напиша:Run - Snow Patrol
i Tainted love ама незнам чива е Rolling Eyes
Од Depeche Mode е.

сигурен си? некако не звучит така
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 3:48 am

Master напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:Run - Snow Patrol
i Tainted love ама незнам чива е Rolling Eyes
Од Depeche Mode е.

сигурен си? некако не звучит така
100% Тие имет песна со таков наслов. Таја ти шо ја слушаш незнам дал е од нив ама имет тие таква песна.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:55 am

Master напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:Run - Snow Patrol
i Tainted love ама незнам чива е Rolling Eyes
Од Depeche Mode е.

сигурен си? некако не звучит така
Имат и од Marilyn Manson - Tainted Love.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:56 am

John Mayer - Gravity
John Mayer - Heart of life
Морам да прекинам да го слушам.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Odyssey Нед Јан 18, 2009 4:00 am

Болиглава напиша:
Master напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:Run - Snow Patrol
i Tainted love ама незнам чива е Rolling Eyes
Од Depeche Mode е.

сигурен си? некако не звучит така
Имат и од Marilyn Manson - Tainted Love.


Хахахаха ама никој не ја погоди еј! ај стручно лице да ви кажит песната се викат точно вака
Soft Cell Feat. Marc Almond - Tainted love
а исто така истава песна имат преработка од страна на Richard Grey (голем респекат за него, зш преработвит аба баш се шо му душа сакат, тешко кој го можит то)
и многу ремиксчиња, еве еден
- Richard Grey - Tainted Love (Dave Spoon Lost In Rave Remix)
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:05 am

Јас па мислев дека е од Queen или некоја слична група
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 4:07 am

Ок. Ко ќе најш од кого е те молам просветлине, баш не интересират.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:09 am

Болиглава напиша:Ок. Ко ќе најш од кого е те молам просветлине, баш не интересират.

да не ме мрзеше одамна ќе знаев и немаше вас да ве мачам и замарам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 6:57 pm

The Who - Real Good Looking Boy
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 7:00 pm

Megadeth - Addicted To Chaos
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 7:01 pm

Highschool Lover - Air албум Moon Safari
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Odyssey Нед Јан 18, 2009 7:01 pm

Ea-sma - Speak (Original Mix)
Можда месец дена не можам да ја истам од глава и уште шо ја слушнав пак кадмо, и сега.... незнам
пара папам па пара парам! хахаха
I'm gonna tell u a song, that you've never Heard Before!!!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Gangi Нед Јан 18, 2009 7:30 pm

Cock Sparrer - Too Late
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Alexandra Нед Јан 18, 2009 7:33 pm

She fuckin' hates me-Puddle of Mudd
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 3 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот