Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашиот хит на денот?

Страна 14 of 25 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Lastojca Пет Фед 20, 2009 9:24 pm

дефинитивно генгста оро цел ден ми се вртит во глава од сабајлето на школа ко ја пуштија
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Bleak Пет Фед 20, 2009 9:31 pm

Opeth - Remmember Tommorow (Iron Maiden cover) се отштрафиф од слушање Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by мирАл Пет Фед 20, 2009 9:37 pm

Прича о божа звани пуб- Џорџе Балашевич
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by П. Пет Фед 20, 2009 10:02 pm

superhiks-graffity boy
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 20, 2009 10:44 pm

Пишчоли еН Рози - Paradise City

конечно некоја песна да ме расположит тро Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by folder Пет Фед 20, 2009 10:53 pm

Kaz James - We Hold On (Adam K and Soha Remix)
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Odyssey Саб Фед 21, 2009 1:30 am

Agent Greg & Audiopunch Feat. Nanchang Nancy - Symphony Of Love (David Vendetta Remix)
стрингчињава ме полудијааааааа
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 21, 2009 4:06 am

ате слушај ова !

PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 29
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by folder Саб Фед 21, 2009 9:28 am

Arno Cost - Cyan бомбааааааааааааааааааааааааааааааааа уууууууууууууууууу Exclamation Exclamation Exclamation cheers
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by folder Саб Фед 21, 2009 11:32 am

What a Face I love you
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Master Саб Фед 21, 2009 8:32 pm

Blackout - Muse
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 30
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот хит на денот? - Page 14 Empty Re: Вашиот хит на денот?

Пишување by Odyssey Саб Фед 21, 2009 9:22 pm

PhiLL * E напиша:ате слушај ова !


Стара е бе оваја, ама многу е јака....
Еве нешто ново, и многу закон