Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со нетрпение очекувам...

+46
Рокси
Ivana
Ane
pankerishte
Infected
Џими
Golub-Samoubica
rihanna
METALBOY
blesava008
Jas**
Gallowsraven
KaTeRiNcE
nice
Болиглава
ноунејм
RoTkViCa
Obibos
Stefk0
malina
PhiLL * E
Bleak
TONI
Punk
misticnata
Marej
tHeJunKy
REGINA
mitan
The Breaking Dawn
Lastojca
hollow
Mule
Ludi Milojko
комшивка
fairy
корун
sokol
T&T
мирАл
Master
Alexandra
Odyssey
Mary Jane
Џајко
kojgode
50 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 14, 2009 3:30 pm

прво четврток, па петок.....па следниот четврток(родендееееен) па недела...па први мај.....па екскурзијааа
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Golub-Samoubica Вто Апр 14, 2009 5:50 pm

RoTkViCa напиша:прво четврток, па петок.....па следниот четврток(родендееееен) па недела...па први мај.....па екскурзијааа

-Па летен одмор
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by malina Вто Апр 14, 2009 6:30 pm

Со нетрпение чекам да се .....се надевам набрзо
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Џими Вто Апр 14, 2009 7:47 pm

Шо и да чекам, ке дојт и ке поминит.
Ебати курот.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Gallowsraven Сре Апр 15, 2009 10:29 am

Лето лето... sunny
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Infected Сре Апр 15, 2009 11:44 am

Ооооо едвај чекам да завршиме нашкола, лето, плажа, журки, женски........убајни
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 29
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by blesava008 Сре Апр 15, 2009 2:31 pm

со душа да ојме на екскурзија alien
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Mary Jane Чет Апр 16, 2009 12:42 am

Лето, лето, лето, лето, лето...лето(n пати)...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by REGINA Пет Апр 17, 2009 7:07 pm

...да одам скопје нареднава недела.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Mary Jane Пет Апр 17, 2009 7:30 pm

Да одам Струмица за први мај.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by pankerishte Саб Апр 18, 2009 2:46 am

Да завршет колоквиуми Испити и се такво поврзано со Обврски и да дојт Лето Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Lastojca Пон Апр 20, 2009 6:19 pm

...да поминит ево да речиме 17 мај...се надевам дека после то ке дојт спасот
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Ane Пон Апр 20, 2009 11:58 pm

со нетрпение го очекувам секој викенд Razz :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Болиглава Вто Апр 21, 2009 12:58 am

Ane напиша:со нетрпение го очекувам секој викенд Razz :D
И јас до пред некое време. Појќе не.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Bleak Вто Апр 21, 2009 1:29 am

Со душа ја чекам саботава... ем не сум нашкола ем ми се ојт скопје хаха... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by pankerishte Вто Апр 21, 2009 3:14 am

Среда нека дојт и биче жустроооооо Twisted Evil
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Ivana Вто Апр 21, 2009 12:09 pm

1ви Мај
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by KaTeRiNcE Вто Апр 21, 2009 12:13 pm

хмм...11 јуни, освен шо завршвиме нашколо и една забава имат по повод роденден јухуууу Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Џими Вто Апр 21, 2009 2:10 pm

Поканети сме ние на роденденот?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by комшивка Вто Апр 21, 2009 2:34 pm

јас појќе нишо не очекувам со нетрпение зш се шо планирам јако ми се заебвит, пример викендов.... јебига.. живот Crying or Very sad
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by KaTeRiNcE Вто Апр 21, 2009 4:15 pm

Џими напиша:Поканети сме ние на роденденот?
кј мене на 10,10,2009 да а на овај не вервам,абе да и роденденот и го чекам со нетрпение Very Happy
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 21, 2009 10:55 pm

уште 2 дена родендееееееееееееен bounce bounce bounce cheers cheers cheers
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Marej Вто Апр 21, 2009 10:59 pm

1ви мај, 25ти мај, 2ри јуни и 10 јуни.

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Ivana Нед Апр 26, 2009 2:16 am

29ти Априииил јееееееееееее!!!!!!!!!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by REGINA Пон Апр 27, 2009 12:38 am

27 август 2009 - 00:00:00 часот.
сигурна сум дека и македонијава го чекат со нетрпение овој момент пошо ќе се десит нешо мн битно хех.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 4 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот