Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со нетрпение очекувам...

+46
Рокси
Ivana
Ane
pankerishte
Infected
Џими
Golub-Samoubica
rihanna
METALBOY
blesava008
Jas**
Gallowsraven
KaTeRiNcE
nice
Болиглава
ноунејм
RoTkViCa
Obibos
Stefk0
malina
PhiLL * E
Bleak
TONI
Punk
misticnata
Marej
tHeJunKy
REGINA
mitan
The Breaking Dawn
Lastojca
hollow
Mule
Ludi Milojko
комшивка
fairy
корун
sokol
T&T
мирАл
Master
Alexandra
Odyssey
Mary Jane
Џајко
kojgode
50 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 8:31 pm

REGINA напиша:едни документи хехехееххе... мн битни

ги дочекаф четвртокот. сеа сосема нов живот ухуууууу!
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Bleak Пет Фед 20, 2009 9:24 pm

Да дојт 8-ми март Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Bleak Пет Фед 20, 2009 9:29 pm

Obibos напиша:Со нетрпение чекам ко прво да си легнит мама да запаљам цигаре а после со нетрпение чекам тато еден мотор нов да ми купит и тогаш сите ке сме срекни и весели Very Happy

Сакам цигаре да паљам а мама се замара, мамо... мамо легни си ... Laughing (натинг прсонал Razz )
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 20, 2009 10:08 pm

lelel чекам да дојде утре да можам да се испукам на таламаска!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 10, 2009 12:25 pm

јас чекам 23 април (роденденот) а после екскурзијатаааааааа Shocked
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Џајко Вто Мар 10, 2009 12:52 pm

1 маааааааааааааааааааааааааааааај!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Lastojca Вто Мар 10, 2009 1:16 pm

да дојт петок и да си го видам батичкооооооооо
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 1:38 pm

Да поминит 4 час
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by ноунејм Вто Мар 10, 2009 11:03 pm

лето датибам
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 10, 2009 11:11 pm

петооок Razz:P:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Болиглава Вто Мар 10, 2009 11:22 pm

The Breaking Dawn напиша:петооок Razz:P:P
И сабота.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 30
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 11:24 pm

Викенд и лето!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by PhiLL * E Вто Мар 10, 2009 11:34 pm

петок ск роденден партали покер најт бира и све пропратно!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by nice Чет Мар 12, 2009 11:57 pm

I jas odvaj cekam leto za da se vidam so edno dete koe mn si go sakam koe e preuba licnost

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 11:58 pm

Да напрам 18 години за она Софи од Баланс да не ми мојт нишо...ќе вит та тогаш хмм хуху
одмаздата е слатка
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 12:48 am

KaTeRiNcE напиша:Да напрам 18 години за она Софи од Баланс да не ми мојт нишо...ќе вит та тогаш хмм хуху
одмаздата е слатка

жалам ама имаш уш 2 години tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Gallowsraven Пет Мар 13, 2009 12:53 am

KaTeRiNcE напиша:Да напрам 18 години за она Софи од Баланс да не ми мојт нишо...ќе вит та тогаш хмм хуху
одмаздата е слатка
Леле и јас еј. Сеа ќе одам уш 2 години Баланс, ќе пијам секоја вечер, а ко ќе поминам 18 ќе седам до затварање и само вода од чешма ќе пијам. Razz
Јас едвај чекам 1ви Мај да дојт, не знам заш...
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 29
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by комшивка Пет Мар 13, 2009 12:57 am

петок.. и овај ама и другиот посекако.. Razz
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Jas** Пет Мар 13, 2009 1:05 am

Лето....гужви...СкопјаниSmile)))) само то нишо друго не барам хеххе
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 1:06 am

утреее.....
тоест денес Razz:P
свиркааа
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Marej Саб Мар 14, 2009 3:53 am

Да си легнам. Ќе спијам до бесвест
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 3:28 am

хехе да дојт сабота lol!
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 9:49 pm

Лето pirat
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by комшивка Вто Апр 14, 2009 10:34 am

петок, како и цел викенд.. (се надевам ќе ми се оставарат сите планој шо ги имам напраено, ќе бидит лудо и незаборавно drunken Cool)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by rihanna Вто Апр 14, 2009 10:38 am

да завршит 5 час и да си одам дома Razz
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 3 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот