Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со нетрпение очекувам...

+46
Рокси
Ivana
Ane
pankerishte
Infected
Џими
Golub-Samoubica
rihanna
METALBOY
blesava008
Jas**
Gallowsraven
KaTeRiNcE
nice
Болиглава
ноунејм
RoTkViCa
Obibos
Stefk0
malina
PhiLL * E
Bleak
TONI
Punk
misticnata
Marej
tHeJunKy
REGINA
mitan
The Breaking Dawn
Lastojca
hollow
Mule
Ludi Milojko
комшивка
fairy
корун
sokol
T&T
мирАл
Master
Alexandra
Odyssey
Mary Jane
Џајко
kojgode
50 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 1:03 am

со нетрпение очеквам да ги видам македонија во финале
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 2:19 pm

Ништо не очеквам, шо требит ќе си дојт.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 2:52 pm

fairy напиша:Германија... Razz

ооо убо да си поминиш Very Happy и кај шо ме потсети за германија.. одвај чекам да ја видам внука ми ко ќе дојт од таму, воопшто не ја имам видено од ко се роди Sad

а ја чекам и екскурзијата на крај на трета.. ај ќе отворам нова тема за нејзе Cool
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by kojgode Чет Фед 19, 2009 12:34 am

Збирката од Блажо.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by REGINA Чет Фед 19, 2009 12:38 am

едни документи хехехееххе... мн битни
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 19, 2009 12:42 am

ГИТАРА! ај бе фрлите некое денарче. можда награда ќе ви паднит. Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by mitan Чет Фед 19, 2009 1:01 am

со нетрпение очекувам...ова она...xD
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Marej Чет Фед 19, 2009 1:02 am

Да дојт недела.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Lastojca Чет Фед 19, 2009 1:08 am

да завршит утре денон
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by misticnata Чет Фед 19, 2009 1:10 am

ја напуштам собава од која шо не сум излезена 2 недели
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Punk Чет Фед 19, 2009 1:33 am

kojgode напиша:Збирката од Блажо.
хахахаха и јааааааас
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by TONI Чет Фед 19, 2009 1:43 am

Чекам веќе три недели,а ќе чекам и до 28 најсила.До тогаш гарант појачалото ќе ми стигне.SmileSmile

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Bleak Чет Фед 19, 2009 12:08 pm

Чекам лето, да завршит годинава, да си зеам процесор а нешо шо со најмн нетрпение го чекам не знам ни дали ќе го дочекам Shocked
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 19, 2009 2:35 pm

Bleak напиша:Чекам лето, да завршит годинава, да си зеам процесор а нешо шо со најмн нетрпение го чекам не знам ни дали ќе го дочекам Shocked

шо процесор мори?
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Master Чет Фед 19, 2009 2:37 pm

Чекам да дојт 22 Март....
Чекам Деки да ми се јавит и да ми речит - Спремај се сабота ојме Белград!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Bleak Чет Фед 19, 2009 8:49 pm

tHeJunKy напиша:
Bleak напиша:Чекам лето, да завршит годинава, да си зеам процесор а нешо шо со најмн нетрпение го чекам не знам ни дали ќе го дочекам Shocked

шо процесор мори?

Гитарски ре некакоф Very Happy Иначе не можа да дочека да најавет Прл Џем концерт негде сака да ода мноуг Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by REGINA Чет Фед 19, 2009 9:41 pm

да дојт сабота!!! и да не поминит никогаш хехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by kojgode Чет Фед 19, 2009 10:01 pm

Мајците да ги порачаме.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 19, 2009 10:03 pm

да дојде сабота да одам на жирка да си поминам ко никад...
psy партали
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 19, 2009 10:24 pm

Bleak напиша:
tHeJunKy напиша:
Bleak напиша:Чекам лето, да завршит годинава, да си зеам процесор а нешо шо со најмн нетрпение го чекам не знам ни дали ќе го дочекам Shocked

шо процесор мори?

Гитарски ре некакоф Very Happy Иначе не можа да дочека да најавет Прл Џем концерт негде сака да ода мноуг Smile

а јас пак, мислев за бас некој процесор, и се чудев... ха ха ха Very Happy

одвај чекам да ми текнит кога ќе седнам да учам за утре...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by malina Пет Фед 20, 2009 12:48 am

Со нетрпение чекам да ојме Италија
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by комшивка Пет Фед 20, 2009 1:02 am

malina напиша:Со нетрпение чекам да ојме Италија

убо да си помините. јас чекам... сабота ова време можеби =)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 20, 2009 1:09 am

одвај чекам да слушнам од домашниве: оди да ја купиш гитарата.
аххххххххххххххххххххххх
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Stefk0 Пет Фед 20, 2009 1:30 am

Со нетрпение чекам да дочекам
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Obibos Пет Фед 20, 2009 2:36 am

Со нетрпение чекам ко прво да си легнит мама да запаљам цигаре а после со нетрпение чекам тато еден мотор нов да ми купит и тогаш сите ке сме срекни и весели Very Happy
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 2 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот