Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со нетрпение очекувам...

+46
Рокси
Ivana
Ane
pankerishte
Infected
Џими
Golub-Samoubica
rihanna
METALBOY
blesava008
Jas**
Gallowsraven
KaTeRiNcE
nice
Болиглава
ноунејм
RoTkViCa
Obibos
Stefk0
malina
PhiLL * E
Bleak
TONI
Punk
misticnata
Marej
tHeJunKy
REGINA
mitan
The Breaking Dawn
Lastojca
hollow
Mule
Ludi Milojko
комшивка
fairy
корун
sokol
T&T
мирАл
Master
Alexandra
Odyssey
Mary Jane
Џајко
kojgode
50 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by METALBOY Пон Апр 27, 2009 3:20 pm

не ке беше поинтересно ако ни кажевте шо ке имат на тие дати??? љубопитен сум Very Happy

иначе јас чекам да поминит први мај, да дојт 23 мај (ојме белград, а пред то ке се ишишам), па 1 јуни ке ја фарбам косава (зелена или сина?) и нормално 10 јуни да завршиме и после лесно е (как да не geek ) Very Happy Very Happy Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by KaTeRiNcE Пон Апр 27, 2009 3:27 pm

ЧЕТВРТООК...ама 3 поручек со обврски да сум завршена и лагано на кафица па на свирка па се спреам и први мајј метиси
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Punk Пон Апр 27, 2009 3:29 pm

1ви и 17ти мај и 10 јуни.. 1ви зш ќе одам љубаништа и конечно ќе се искпам, 17ти зш иам роденден и 10 јуни добро позната причина
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by fairy Пон Апр 27, 2009 11:03 pm

моментално со нетрпение ја очекувам екскурзијата Very Happy Very Happy cheers
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by комшивка Пон Апр 27, 2009 11:03 pm

Punk напиша:1ви и 17ти мај и 10 јуни.. 1ви зш ќе одам љубаништа и конечно ќе се искпам, 17ти зш иам роденден и 10 јуни добро позната причина

за Велигден сега не се искапи? Rolling Eyes

се зезам.. Laughing
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 28, 2009 11:19 am

REGINA напиша:27 август 2009 - 00:00:00 часот.
сигурна сум дека и македонијава го чекат со нетрпение овој момент пошо ќе се десит нешо мн битно хех.


зш јас не знам шо ќе се десит??? pale

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 28, 2009 7:05 pm

четврток едвај го чекам за да одам на свирка кај еден другар bounce bounce bounce
и први мај мада ке врнело. баш јако ке е cheers tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by комшивка Вто Јун 09, 2009 10:50 pm

роденденот засега... и да истам лична карта за брзо и да не ме гњават летово на врата по кафичи, дискотеки.... Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by RoTkViCa Сре Јун 10, 2009 12:02 am

да почнам на работа, а со то воедно ќе почнит летово во нормален тек....ЛЕТО ИДЕ ЛУДИЛА ЌЕ БИДЕЕЕЕ !!!

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Lastojca Сре Јун 10, 2009 1:07 am

да дојт утревечер
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Џајко Сре Јун 10, 2009 1:09 am

да одам скопје викендов.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Рокси Сре Јун 10, 2009 10:12 am

Џајко напиша:да одам скопје викендов.

и јас ќе одам Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Наташа Сре Јун 10, 2009 10:37 pm

Да гњурам во длабокоооо! I love you Мх мх, милина. Ќе се остам летово еј.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Ivana Чет Јун 11, 2009 5:51 pm

да му ја киднам од градов...!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Angelic Пет Јун 19, 2009 2:44 am

па очекувам милион долари хахахахаххах
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by METALBOY Пет Јун 19, 2009 10:33 am

^кј шо спомна, јас очекувам 100 000 денари (до крајов на годинава, а можда и побрзо)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Angelic Пет Јун 19, 2009 2:11 pm

^ооо па то супер е =D

*

да се породит сестра ми.. (уш 2 месеци јејеј) =D
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by KaTeRiNcE Саб Јун 20, 2009 2:31 am

јулииииииииииииииииииииииииииииииииииииии !
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 8:30 pm

јас чекам прво да дојт август за да одам љубаништа едно две недели да се изнауживам, а после роденденот мој долгоочекуван во септември Laughing
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by METALBOY Пон Јун 22, 2009 8:33 pm

едвај чекам четврток (ојме палич од на веслачко иначе заради јадење одам, имат да се изнајадам) Laughing
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 8:47 pm

аку е за јадење и јас идам хехе
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Jordison Пон Јун 22, 2009 9:48 pm

Чекам повторно да заврнит
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 23, 2009 9:15 pm

хм...не да чекам....ама џабе Sad

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Ivana Сре Јун 24, 2009 1:14 am

со нетрпение го очекувам 12ти Јули cheers geek flower
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Punk Сре Јун 24, 2009 1:17 am

сботаааааа скопјееее
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... - Page 5 Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот