Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со нетрпение очекувам...

+46
Рокси
Ivana
Ane
pankerishte
Infected
Џими
Golub-Samoubica
rihanna
METALBOY
blesava008
Jas**
Gallowsraven
KaTeRiNcE
nice
Болиглава
ноунејм
RoTkViCa
Obibos
Stefk0
malina
PhiLL * E
Bleak
TONI
Punk
misticnata
Marej
tHeJunKy
REGINA
mitan
The Breaking Dawn
Lastojca
hollow
Mule
Ludi Milojko
комшивка
fairy
корун
sokol
T&T
мирАл
Master
Alexandra
Odyssey
Mary Jane
Џајко
kojgode
50 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Со нетрпение очекувам...

Пишување by kojgode Вто Јан 13, 2009 4:22 am

Што очекувате со нетрпение филм, концерт, некој ивент, епизода од сериски филм, или што е да е друго.
Јас моментално најмногу го чекам Хари Потер 6.


Последната промена е направена од kojgode на Вто Јан 13, 2009 4:55 am. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Џајко Вто Јан 13, 2009 4:53 am

Со нетрпение го очекувам Водици :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Mary Jane Вто Јан 13, 2009 4:09 pm

Со нетрпение очекувам да заврши школскава година и да дојт летен распустSmile
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:07 pm

Порано со големо нетрпение чекав петок да дојдит, она ми вриеше во мене, се нервирав и ... ама сеа то нешто го немам па... си живеам многу cooooool!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Alexandra Пет Јан 16, 2009 9:39 pm

Со нетрпение чекам да дојт лето.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 9:42 pm

Со нетрпение чекам да дојт 30 Јануари
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 9:45 pm

Master напиша:Со нетрпение чекам да дојт 30 Јануари
Шо се дешават тогаш?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Mary Jane Пет Јан 16, 2009 9:46 pm

kojgode напиша:
Master напиша:Со нетрпение чекам да дојт 30 Јануари
Шо се дешават тогаш?

Ваљда на натпревар ќе ојт...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 10:04 pm

Европско првенство Париз 2009 (ама незнам дали ќе одам)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 8:46 pm

Со нетрпение очекувам да дојт лето и да се ојт на регати (кај било само друштвото е битно)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by T&T Саб Јан 17, 2009 10:27 pm

Со нетрпение очекувам да сум во нечија прегратка и да ги осетам неговите бакнежи. Ах....
се извинувам за љубовната изјава...
Со нетрпение го очекувам следното летоооо
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 10:31 pm

со нетрпение чекам да дојт први мај
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 10:54 pm

T&T напиша:Со нетрпение очекувам да сум во нечија прегратка и да ги осетам неговите бакнежи. Ах....
се извинувам за љубовната изјава...
Со нетрпение го очекувам следното летоооо
Која си претстави се, можда некој од форумов ќе мојт да ти го овозможит то.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 11:12 pm

kojgode напиша:
T&T напиша:Со нетрпение очекувам да сум во нечија прегратка и да ги осетам неговите бакнежи. Ах....
се извинувам за љубовната изјава...
Со нетрпение го очекувам следното летоооо
Која си претстави се, можда некој од форумов ќе мојт да ти го овозможит то.


Ах немат таков на форумов, со ќе ја задоволит нејзе....нејзиниот задоволувач е далеку.....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 11:15 pm

Master напиша:
kojgode напиша:Која си претстави се, можда некој од форумов ќе мојт да ти го овозможит то.


Ах немат таков на форумов, со ќе ја задоволит нејзе....нејзиниот задоволувач е далеку.....
Се познавате?

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 11:23 pm

корун напиша:
Master напиша:
kojgode напиша:Која си претстави се, можда некој од форумов ќе мојт да ти го овозможит то.


Ах немат таков на форумов, со ќе ја задоволит нејзе....нејзиниот задоволувач е далеку.....
Се познавате?

се разбира
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 1:50 pm

да заминам од градов и државава... :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 6:40 pm

fairy напиша:да заминам од градов и државава... :D

кај ќе ојш? Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 6:41 pm

јас не чекам ни петок ни сабота зш ми здосади и викенд и се ( а то нашкола.. не дај Боже е) чекам со нетрпение лето, иако секогаш најубавите нешта и најдобрите журки се случуваат тогаш кога најмалку очекуваш..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 7:15 pm

комшивка напиша:
fairy напиша:да заминам од градов и државава... :D

кај ќе ојш? Very Happy
Германија... Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Ludi Milojko Пет Јан 23, 2009 12:00 am

So netrpenie ocekuvam da dojt leto i da iskuliram od skolovo
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Mule Пет Јан 23, 2009 12:05 am

Со нетрпение очеквам да завршит учебнава година, 5 Август (Тина Тарнер концерт на Јаз), и мнооогу други работи.........
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by hollow Пет Јан 23, 2009 12:11 am

Едвај чекам 1ви мај да дојтVery Happy
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Lastojca Пет Јан 23, 2009 12:13 am

...да се преселам од дома засекогаш
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 1:01 am

нишо не очеквам зш ко ќе очеквам работи и ко ќе дојдет..не е то то Wink
ама веќе чим се кажвит нешо едвај чекам ...лето можда Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Со нетрпение очекувам... Empty Re: Со нетрпение очекувам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот