Сега е точно Саб Aвг 24, 2019 10:02 pm

Профил на :: tHeJunKy

Се за tHeJunKy

Male
 
Sagittarius
 
Дата на раѓање :
1909-12-06
 
Age :
109
 
Број на мислења :
759
 
Местолокација :
On the stage
 
Хоби(работа) :
Гитара, фотографирање, компонирање...
 
Забавен? :
Сто.
 
За мене: :
оваона
 
Personalized field :
?!
 
Регистриран на: :
2009-01-24
 
tHeJunKy
tHeJunKy

Rank: Модератор
Модератор
tHeJunKy friends
lost girl
lost girl

Offline Offline
Bleak
Bleak

Offline Offline
avatar
mali

Offline Offline
 
See all friends (3)