Сега е точно Саб Aвг 24, 2019 9:53 pm

Профил на :: pankerishte

Се за pankerishte

Male
 
Pisces
 
Дата на раѓање :
1989-03-20
 
Age :
30
 
Број на мислења :
601
 
Местолокација :
Ohrid,Skopje,Nowhere
 
Хоби(работа) :
Метење,Чистење Улици
 
Забавен? :
Да
 
За мене: :
Свирам Во КХ...и сум панкер...скинер...навивач...хулиган...
 
Personalized field :
zakon coek si:D:D
 
Регистриран на: :
2009-01-21
 
pankerishte
pankerishte

Rank: Куропецач
Куропецач
pankerishte friends
 
pankerishte has no friends yet