Сега е точно Саб Aвг 24, 2019 10:36 pm

Профил на :: T&T

Се за T&T

Female
 
Cancer
 
Дата на раѓање :
1990-06-22
 
Age :
29
 
Број на мислења :
663
 
Местолокација :
Ohrid
 
Забавен? :
е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)
 
Регистриран на: :
2009-01-15
 
T&T
T&T

Rank: Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници
T&T friends
 
T&T has no friends yet