Сега е точно Чет Aвг 22, 2019 10:53 am

Профил на :: mali

Се за mali

Male
 
Aquarius
 
Дата на раѓање :
0901-02-05
 
Age :
1118
 
Број на мислења :
20
 
Местолокација :
Ohrid
 
Забавен? :
дефинитивно не
 
За мене: :
мислам кога не требат аа не мислам кога требит О.o
 
Personalized field :
хммм имам осецај дека требит да паузирам мало со форумиве зш почвам да отварам безвезе теми o.O зато ке паузирам заа едно многу дена
 
Регистриран на: :
2009-10-19
 
mali
avatar

Rank: Адаптер4е
mali friends