Сега е точно Чет Aвг 22, 2019 10:54 am

Профил на :: Четкар

Се за Четкар

Male
 
Cancer
 
Дата на раѓање :
1990-06-24
 
Age :
29
 
Број на мислења :
89
 
Местолокација :
ОхриТ
 
Хоби(работа) :
неам. криза е.
 
Забавен? :
најпојќе од сите на форумов.
 
За мене: :
Доста е да знајте дек живеам на бул. Јане Сандански.
 
Personalized field :
јас сум тој шо сум. ич да не ви е гајле за мене разбравте?
 
Регистриран на: :
2009-08-07
 
Четкар
Четкар

Rank: Шегамен
Четкар friends
 
Четкар has no friends yet