Сега е точно Вто Aвг 20, 2019 12:09 pm

Профил на :: aleksandra

Се за aleksandra

Female
 
Libra
 
Дата на раѓање :
1991-10-22
 
Age :
27
 
Број на мислења :
7
 
Местолокација :
Охрид
 
Хоби(работа) :
само компјутер и се е можно :)
 
Забавен? :
102% :)
 
За мене: :
Нишо шо требит да знајте.Smile
 
Регистриран на: :
2009-03-31
 
aleksandra
aleksandra

Rank: Адаптер4е
aleksandra friends
 
aleksandra has no friends yet