Сега е точно Саб Aвг 24, 2019 10:59 pm

Профил на :: RoTkViCa

Се за RoTkViCa

Female
 
Taurus
 
Дата на раѓање :
1991-04-23
 
Age :
28
 
Број на мислења :
723
 
Местолокација :
Ohrid
 
Хоби(работа) :
Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
 
Забавен? :
хм....оценете сами
 
Personalized field :
Ветрот дува, зошто не и ние?!
 
Регистриран на: :
2009-03-06
 
RoTkViCa
RoTkViCa

Rank: Модератор
Модератор
RoTkViCa friends