Сега е точно Саб Aвг 24, 2019 10:58 pm

Профил на :: KaTeRiNcE

Се за KaTeRiNcE

Female
 
Libra
 
Дата на раѓање :
1992-10-10
 
Age :
26
 
Број на мислења :
234
 
Местолокација :
OHRID
 
Хоби(работа) :
Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
 
Забавен? :
Иди-види :D
 
За мене: :
хмм...ето мсн проверете со сакате сами...keti_1010_oh_sweet@hotmail.com ...:D
 
Регистриран на: :
2009-02-11
 
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE

Rank: P    aR      tY     aN      iM    aL
KaTeRiNcE friends
 
KaTeRiNcE has no friends yet