Метла или брич?

Go down

Метла или брич?

Метла или брич? Vote_lcap67%Метла или брич? Vote_rcap 67% 
[ 6 ]
Метла или брич? Vote_lcap33%Метла или брич? Vote_rcap 33% 
[ 3 ]
 
Општо гласови : 9

Метла или брич? Empty Метла или брич?

Пишување by Четкар on Пет Aвг 07, 2009 12:43 am

Шо користите појќе во животов вака, метла или брич? Шо ви прајт поголем мерак, да си метите или да си бричите?
Јас појќе бричам, отколку шо метам. Very Happy
Да ги видам вашите мислења.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 29
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by METALBOY on Пет Aвг 07, 2009 10:10 am

Четкар напиша:Јас појќе бричам, отколку шо метам. Very Happy
се гледат на сликава lol!
јас ретко бричам, ретко метам, ама сепак се одлучив за бричење rabbit
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by мирАл on Пет Aвг 21, 2009 6:46 pm

Јас најубаво метам
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by Болиглава on Пет Aвг 21, 2009 7:59 pm

Јас бучам во глава и метам одвреме навреме.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by kojgode on Пет Aвг 21, 2009 9:10 pm

Јас секогаш метам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by TONI on Саб Aвг 22, 2009 12:53 pm

јас секогаш се дрогирам дур се бричам.Зато одбрав дека метам

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 466

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот