Сатира

Go down

Сатира Empty Сатира

Пишување by METALBOY on Нед Мар 29, 2009 1:37 pm

Оцабајлево слушав на радио хихирику и ми текна да го отворам овај топик. Епа ајде слободно кажете нешто сатирично.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by корун on Пон Мар 30, 2009 10:11 pm

Нешто сатирично

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by Наташа on Пон Мар 30, 2009 10:19 pm

waaaaa

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by Џајко on Вто Мар 31, 2009 12:56 pm

Уште нешто сатирично
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by METALBOY on Нед Апр 26, 2009 11:55 am

ај да не ојт во пропаст темава (иако ојдена е веќе) ево тро сатира

-За подобро да се разберат со народот, вработија професионални преведувачи.

-Ве молам не укинувајте ги визите, не ќе можам да ја мамам женами Crying or Very sad

.................
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот