Нешто интересно

Go down

Нешто интересно Empty Нешто интересно

Пишување by kojgode on Нед Мар 29, 2009 5:55 am


_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Lastojca on Нед Мар 29, 2009 12:13 pm

ееј го имам праено ова порано..и ми погоди..ама сто сати ме прашвеше
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by RoTkViCa on Нед Мар 29, 2009 12:29 pm

мене глупо ми е Mad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by METALBOY on Нед Мар 29, 2009 1:30 pm

Блиску беше, ама не погоди
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by мирАл on Нед Мар 29, 2009 6:33 pm

И јас порано го иам праено и ми погодвеше.
Го тестирав 8 од 10 ми погоди
Џери го замислив ама ништо Smile ,
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by корун on Нед Мар 29, 2009 6:37 pm

Интересно, алал да му е на тие шо ја напрајле цела база на податоци.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by kojgode on Нед Мар 29, 2009 7:28 pm

Груевски ми го погоди, Игор Џамбазов, Каролина итн. ме фасцинира.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Болиглава on Нед Мар 29, 2009 7:35 pm

Леле јако еј! Прејако. Се фасцинирав и јас, алал да им е.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 28
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by fairy on Нед Мар 29, 2009 7:42 pm

кај мене беше ептен блиску.. стварно е јакооо хехехе
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by zzz on Нед Мар 29, 2009 7:58 pm

и мене ми ги погодвеше и него го замислиф и си се погоди,само2 3 пати згреши
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by METALBOY on Нед Мар 29, 2009 8:02 pm

овајпат и двете шо ги замислив ги погоди, оцабајлето ке да згрешив нешо
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by The Breaking Dawn on Нед Мар 29, 2009 8:16 pm

robert redford не ми го погоди
paris hilton и таз ги погоди
јако еее
хаха bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 27
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by комшивка on Нед Мар 29, 2009 10:15 pm

мене Бранко Црвенкоски ми го погоди на прво.. хахахх
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by RoTkViCa on Нед Мар 29, 2009 11:04 pm

добро е шуќур ми погоди... bounce
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Mary Jane on Нед Мар 29, 2009 11:51 pm

Ги погоди Ајнштајн, Клеопатра, Елена Ристеска.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Џајко on Пон Мар 30, 2009 12:38 am

Груески и Фрчко ми ги погоди, а Бучко не :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Mule on Пон Мар 30, 2009 8:07 pm

Lastojca напиша:ееј го имам праено ова порано..и ми погоди..ама сто сати ме прашвеше

Кој ти го кажа ова!? Мисљам!!? cyclops
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 27
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by П. on Пон Мар 30, 2009 9:27 pm

Тоше ми го погоди Very Happy
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Angelic on Пет Апр 10, 2009 3:58 pm

порано го имам праено ова.. ѕвер е типов Very Happy Very Happy Very Happy
сега ќе пробам пак...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 27
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Angelic on Пет Апр 10, 2009 4:18 pm

Ми ја погоди одма Амy Lee и Елена Ристеска хаха ѕвер е!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 27
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by s... on Нед Апр 26, 2009 1:45 pm

great guessed right one more time! i love playing with you... ova mi go napisa izglea dobra sum bila hahahaha
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by *UnIqUe* on Пон Мај 18, 2009 10:43 pm

Aaaaaa... се ми погодии Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот