Животни што би сакале да ги имате

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Животни што би сакале да ги имате - Page 2 Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by комшивка on Пон Мај 04, 2009 1:02 am

Golub-Samoubica напиша:Златна Пудлица со низок раст и да се одзвива на име Берто.

јас можам да ти ја исполнам оваа желба Cool
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате - Page 2 Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Четкар on Пет Aвг 07, 2009 3:05 pm

тигар со големи уши.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 29
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате - Page 2 Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by kojgode on Пон Aвг 10, 2009 4:04 am

Куче - Маламут.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате - Page 2 Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот