Животни што би сакале да ги имате

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Животни што би сакале да ги имате

Пишување by METALBOY on Вто Мар 24, 2009 8:43 pm

овде можите да си напишите кој животни би сакале да ги имате како миленичиња, но не можите или можите и слично.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by METALBOY on Вто Мар 24, 2009 8:46 pm

Ево прв ке почнам. Јас на пример сакам да имам од оние поголемине мачиња(тигар, леопард или гепард) многу ми се слатки, ама незнам зш тато нејкит да ми земит What a Face можда многу трошет
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by kojgode on Вто Мар 24, 2009 9:57 pm

Јас моментално најмногу сакам да иам црн лабрадор.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Punk on Вто Мар 24, 2009 9:57 pm

јас златен ретривер
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 29
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Marej on Вто Мар 24, 2009 10:51 pm

Сакам да чувам маљо мајмунче.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by The Breaking Dawn on Вто Мар 24, 2009 10:58 pm

и јас сакам мајмунче
да можев негде пингвинче да чувам .....ама не можам Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 27
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by kojgode on Вто Мар 24, 2009 11:03 pm

Пробај в фрижидер.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Mary Jane on Сре Мар 25, 2009 12:07 am

Сакам шкотски овчар.
Животни што би сакале да ги имате 384981419_d728c9097f
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Lastojca on Сре Мар 25, 2009 11:14 pm

јас сакам мајмунче сакам лав може и пума гламна црна....и црвена панда нормално..и папагал шо зборвит сакам...и 5-6 кокошки и еден петел позади во бафчана да ги пуштам..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by комшивка on Пет Мар 27, 2009 7:40 pm

јас сакам бел хрчак. ама ќе го приумрам ако никој не се грижит друг за него
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by мирАл on Пет Мар 27, 2009 8:08 pm

[quote="комшивка"]јас сакам бел хрчак. [quote]

Имав хрчак, поглупи животни неам видено, вртет во тркално со сати, ќе подизлезет и пак No Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by METALBOY on Пет Мар 27, 2009 9:58 pm

[quote="мирАл"][quote="комшивка"]јас сакам бел хрчак.


Имав хрчак, поглупи животни неам видено, вртет во тркално со сати, ќе подизлезет и пак No Razz
глуфци Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by RoTkViCa on Пет Мар 27, 2009 10:45 pm

хахаха леле и јас од маљо ко бев сакав мајмунче....и ко не ме возеа поќе со количката јас ја скрив и ја чував за ко ќе ми купет мајмунче да го возам во неа хаха...и уште ја чувам Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ....иначе сакам и Shar Pei....поубо куче амин !
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Mary Jane on Саб Мар 28, 2009 2:30 am

Животни што би сакале да ги имате African_lion2


Знам дека е страхотно жесток, ама исто знам дека најјако милениче ќе е.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Bleak on Саб Мар 28, 2009 10:36 pm

^ Закон милениче... јас некако сакам кученце во последно време ми е досадно ногу... а милениче куче посебно е права занимација... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Jordison on Чет Апр 02, 2009 1:46 pm

Sakam iguana
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 27
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by James Bomb on Чет Апр 02, 2009 2:04 pm

Шкорпија
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Golub-Samoubica on Чет Апр 02, 2009 11:27 pm

Анаконда..не не не чек чек то веќе го имам многу блиску до мене.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Angelic on Пет Апр 10, 2009 3:20 pm

Вакво сакам Smile White tigar!

Животни што би сакале да ги имате TigarWht
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 27
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by petar on Сре Апр 29, 2009 8:39 pm

epa jas si sakam poglup covek za milenice

petar
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 13

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Gallowsraven on Сре Апр 29, 2009 9:26 pm

Волк. Бел. :D
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 27
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by noviot on Сре Апр 29, 2009 9:42 pm

Жирафа и Хиена
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Ane on Сре Апр 29, 2009 10:18 pm

Неќам! имам едно, не ми требит уш едно и то е премногу :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by kojgode on Нед Мај 03, 2009 11:27 pm

Слон и жирафа за да можам во фрижидер да ги пикнам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Golub-Samoubica on Пон Мај 04, 2009 12:38 am

Златна Пудлица со низок раст и да се одзвива на име Берто.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Животни што би сакале да ги имате Empty Re: Животни што би сакале да ги имате

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот