LOONEY TUNES

Go down

LOONEY TUNES Empty LOONEY TUNES

Пишување by METALBOY on Саб Мар 21, 2009 12:55 pm

LOONEY TUNES дефинитивно најаки цртани, нај интересен ми е со yosemitye sam и bugs bunny. Кој е вашиот, зошто баш тој, колку често ги гледате или каков било коментар во врска со нив.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

LOONEY TUNES Empty Re: LOONEY TUNES

Пишување by noviot on Саб Мар 21, 2009 2:16 pm

најаки цртани прает изобилуваат со хумор и сл.. а иначе би ги издвојл цртаните со Бошко бидејќи се многу олдскул и мн јаки очина имат бошко