Месечарење

Go down

Месечарење Empty Месечарење

Пишување by blesava008 on Нед Мар 15, 2009 4:05 am

ајде да ве видиме дали некој зборува во сон и дали месечари???
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 27
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by Џајко on Нед Мар 15, 2009 4:08 am

Јас ич нишо непрам. Спијам ко топ, ама зато многу сонвам :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by Bleak on Нед Мар 15, 2009 4:35 am

Ми се имат десено да пеам во сон... ногу често мама тато се сведоци... ко се вратиф од на металика концертот фејд то блек една недела секоја вечер да ја пеам во сонот... не за друго и тато се потсети на младоста... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by REGINA on Пон Мар 16, 2009 10:52 pm

Џајко напиша:Јас ич нишо непрам. Спијам ко топ, ама зато многу сонвам :D
од кај знајш шо прајш дури спиеш? или се снимаш и си ги разгледвиш снимките утредента? Smile

а иначе за мене, за месечарење од дома не се имет пожалено досеа, значит не месечарам, а за зборвење всон можда само полусвесна ко ќе и пцујам на сестра ми(ак се рачунат то) иначе не се имет пожалено ни од зборвење всон.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by The Breaking Dawn on Пон Мар 16, 2009 11:16 pm

јас мн зборвам
иначе имаше една емисија за месечарење и имаше типка шо навечер станвеше и по паркој или на врата им звонеше на луѓе да се сексет
а една друга секојпат била демек дебела и финтава била шо секоја вечер во точен сат станвела и трескала сладоледи и чоколади Razz:P:Pjako
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 1107

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by kojgode on Пон Мар 16, 2009 11:19 pm

Би сакал таја комшивка да ми е.Wink Иначе јас не месечарам, само знам во сон сум играл флипери и нешто слично.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by fairy on Вто Мар 17, 2009 1:06 am

Џајко напиша:Јас ич нишо непрам. Спијам ко топ, ама зато многу сонвам :D

и јас...ама јас не спијам ко топ, можам одма да се разбудам, ама ни шетам ни зборвам ништо Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 278

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by malina on Вто Мар 17, 2009 2:02 am

Зависи кога.Ко помала многу станвев и шетав низ станов и еднаш си се разбудив во ходникон легната,ама во последниве 3-4 год такво нешто не ми се имат десено,ама зато знам понекогш да ти изнакажам се во сон и шо требит и шо нетребит и ми се имат десено да станам и да седам на кревет и да прам муабет со тој шо е тука,а да спијам,толку засега ак имат нешто ново набрзо ќе ви кажам SmileSmileSmile
malina
malina
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by Punk on Вто Мар 17, 2009 11:25 am

не месечарам ама ногу зборвам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 29
Број на мислења : 505

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by METALBOY on Вто Мар 17, 2009 9:42 pm

Јако е да месечариш!!! Легвиш на едно место и се будиш на друго Very Happy jocolor lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by Болиглава on Вто Мар 17, 2009 9:48 pm

METALBOY напиша:Јако е да месечариш!!! Легвиш на едно место и се будиш на друго Very Happy jocolor lol!
Појако немат.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by Bleak on Вто Мар 17, 2009 10:04 pm

Исто така ми се имат десено... ногу пати ко шо ми имат тато кажвено... повеќепати ми се имат десено Smile
Цитирам: ... знам шо осеќам, и мојш да ме сватиш како сакаш, јас морам да ти кажам.... многу ми се свиѓаш... и така... Smile

Ова појќе пати нз зш... Smile и пред брзо ми се деси ова... ми кажа тато и ме дупчеше... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by METALBOY on Вто Мар 17, 2009 10:21 pm

Bleak напиша:Исто така ми се имат десено... ногу пати ко шо ми имат тато кажвено... повеќепати ми се имат десено Smile
Цитирам: ... знам шо осеќам, и мојш да ме сватиш како сакаш, јас морам да ти кажам.... многу ми се свиѓаш... и така... Smile

Ова појќе пати нз зш... Smile и пред брзо ми се деси ова... ми кажа тато и ме дупчеше... Smile
ах дете бе. вондер бој Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Месечарење Empty Re: Месечарење

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот