кј ви ојт умот(ако го имате) кога се серете?

Go down

кј ви ојт умот(ако го имате) кога се серете? Empty кј ви ојт умот(ако го имате) кога се серете?

Пишување by kirce on Саб Мар 07, 2009 10:53 pm

На што најчесто мислите кога се серете?хаха доста е повелете на линија сте
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот