Смешни клипчиња

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Смешни клипчиња Empty Смешни клипчиња

Пишување by kojgode on Саб Јан 10, 2009 7:42 pm


Појќето од вас го знает али ипак морам да го клам.


Последната промена е направена од kojgode на Нед Јан 25, 2009 6:11 am. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by корун on Саб Јан 10, 2009 7:59 pm
Ова случајно го најдоф

корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by Болиглава on Нед Јан 11, 2009 3:18 amБУУУУУУМ! Еј не си ме чул!
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by kojgode on Нед Јан 11, 2009 6:13 am

kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by Лана on Сре Јан 14, 2009 1:33 pm

Лана
Лана
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 20
Хоби(работа) : Ем хоби, ем работа...
Забавен? : Нормално

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by Master on Чет Јан 15, 2009 1:00 am

Корун едно прашање: Она суштествоно шо плачит машко или женско е!?!?!?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by корун on Чет Јан 15, 2009 4:06 am

Master напиша:Корун едно прашање: Она суштествоно шо плачит машко или женско е!?!?!?

машко


највероватно

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 6:48 pmза сите љубители на женски нокаути
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by Mary Jane on Саб Јан 17, 2009 2:01 am

Еве после зошто сме биле шмизли...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by karov on Пон Јан 19, 2009 1:02 amNeznam kako da go klam a gledajtego mn e jako vtoriot link e najak
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 60

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by комшивка on Вто Јан 20, 2009 1:22 am

Малце е стара и неосвежена странава (малце), ама ме мрзит да ја реновирам.. Ако ви е досадно, видете ја.. Сепак сме македонци.. Smile

www.irena-oh.piczo.com/makedonstina
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by STIFLER on Пет Јан 23, 2009 6:44 pm

STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 28
Број на мислења : 225

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by Џајко on Пет Јан 23, 2009 8:15 pm

Поооо нашмркан неам бидено...


Глеајте го првиот клип шо го иам постирано ака Бени Лава за да ви е посмешен овај.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by zzz on Нед Јан 25, 2009 12:27 pm

zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 174

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by Lastojca on Пон Јан 26, 2009 11:45 pm


гугееее
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by grgrgr on Чет Јан 29, 2009 9:14 pm

Разбрав дека си бил педер...Не сум педер.Па шо си зборел?Шо сум зборел.....Дека сум била ЦИГАНЧЕ

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 213

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by Marej on Пет Јан 30, 2009 12:09 am


_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Смешни клипчиња Empty Re: Смешни клипчиња

Пишување by FalcoN eYe on Сре Фед 04, 2009 11:55 pm