Најглупи мисли во светоф.

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Lastojca on Чет Мар 12, 2009 12:37 pm

ноунејм напиша:глупа..
,, не трчај ко прле пред магаре,,
,, не продавај боза(пуфки) на бозаџија(пуфкаџија),,

хахаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by pankerishte on Пет Мар 13, 2009 2:38 am

The Breaking Dawn напиша:
kojgode напиша:
Obibos напиша:Најглупа мисла во светов е "живеј го секој ден ко последен" Глупости во боја
Мене пак оваја ми е една од поомилените и попаметните шо иам сретнато.

ова ми е мото....ама не секојпат го применвам tongue pirat
Епа Игор Џамбазов ја применуваше и види што се деси од него.
Баш тоа го пишува во книгата негова.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 30
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by kojgode on Чет Апр 16, 2009 10:34 pm

Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Ane on Пет Апр 17, 2009 1:31 am

Abe ajde eden e zivotov so vi e gajle e mene ova mi e neso... neznam NAJGlUPO
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 179

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Ivana on Пет Апр 17, 2009 6:43 pm

Ane напиша:Abe ajde eden e zivotov so vi e gajle e mene ova mi e neso... neznam NAJGlUPO
и еден е животов ррррррррррррррр некој ак ми речит така и автоматски е избришан од мојов живот... пошо таквите... се знајт Shocked
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 231

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Mary Jane on Пет Апр 17, 2009 7:23 pm

kojgode напиша:Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.

Која будала го има ова изјавено? Ам за необидувањето шо да речиме, дека е прв чекор до изолираност од општеството.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by kojgode on Саб Апр 18, 2009 12:14 pm

Homer Simpson е таја будала. Wink

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by METALBOY on Саб Апр 18, 2009 12:20 pm

Сепак не е толку глупо колку шо звучит, сепак имат вистина во то (сложено е)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by kojgode on Саб Апр 18, 2009 12:31 pm

Пред два дена зборвеше дека со помош на потсвеста мојме да постигниме шо сакаме, сега викаш не било толку глупо колку шо звучит. И ако тргниме со она мисла појќе од нормално е да не успејме. А иначе можно е да ојме кон не успех, се дешават и то ама требит да глеаме шо поретко да е то. А со она мисла сигурно нема да е поретко. И те молам објасни го то сложеното, баш да видам шо имат паметно во мислана?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by METALBOY on Саб Апр 18, 2009 12:40 pm

...несфатив...ок..а...уште тврдам дека со потсвеста мојме да постигниме шо сакаме, конкретно за мислава

вака во кратки црти: всушност се "поклопвит" со потсвеста, односно мислам дека се мислит дека ако пробаш нема да си 100% сигурен во нештото па ке резултира во неуспех (сложено е Very Happy )
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by kojgode on Саб Апр 18, 2009 12:44 pm

Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.Обидувањето е првиот чекор кон неуспехот.
E вака ќе го повторвиш ова за да ти влезит во потсвест. Убо ќе е ова во потсвест да го имаш? Или поубо е да ја внесиш мислата јас ќе успеам или обидувањето е првиот чекор до успехот итн?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by METALBOY on Саб Апр 18, 2009 12:52 pm

???? извини ама не се разбираме...јас не мислев то да ти влезит во потсвеста, туку ја коментирав мислава или.....незнам....

офтопик ојдовме па ако можи избриши ги, зш проблеми ке си имам...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by METALBOY on Пет Мај 01, 2009 11:05 pm

Која е смислата на животот, кога никој жив не излегол?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. - Page 2 Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот