Кој е најјак кошарка во градов?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Koj e најак кошаркар во градоф.

Дуле
 
Кузе
 
или
 
Тиле
 
 
 
Види ги резултатите

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by kojgode on Саб Јан 10, 2009 5:52 pm

Кој е појак кошарка во градов или Тиле?


Последната промена е направена од kojgode на Чет Мај 14, 2009 12:03 am. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Болиглава on Саб Јан 10, 2009 5:59 pm

Сепак мислам дека е Тиле.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by корун on Саб Јан 10, 2009 6:10 pm

xpert
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Marej on Пон Јан 12, 2009 2:28 am

дуле од родичон. Smile)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by sokol on Пон Јан 12, 2009 3:28 am

тиле е газдата
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 397

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by grgrgr on Чет Јан 15, 2009 1:43 pm

јас сум најака!

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 213

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Џајко on Нед Јан 18, 2009 3:02 pm

grgrgr напиша:јас сум најака!
Јас ја поддржувам оваа анонимна девојка!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Fantom on Пон Јан 19, 2009 5:30 am

Не знам кој е, знам дека Цвеќено сигурно не е.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 155

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Жбафта on Пон Јан 19, 2009 9:00 pm

ај се пресметаме?
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 25
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by корун on Пон Јан 19, 2009 11:28 pm

500че

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Жбафта on Вто Јан 20, 2009 1:24 pm

корун напиша:500че
немат проблем
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 25
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by folder on Сре Јан 21, 2009 3:32 pm

Тиле
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by мирАл on Сре Јан 21, 2009 3:36 pm

Жбафта напиша:
корун напиша:500че
немат проблем
судија пола за мене Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by hollow on Вто Јан 27, 2009 7:41 pm

Тиле немат конкуренција
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by grgrgr on Сре Јан 28, 2009 12:46 am

Се согласувам со останатите форумџии дека Петар Тилевски е мн јак во кошарка да не речам еден од најаките.Мегутоа од како го најмив да ми биде личен тренер мислам дека до на лето јас ке сум му права конкуренција со можност да станам и повекепати појака од него.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 213

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by xpert on Сре Јан 28, 2009 12:49 am

Мислам уште сега си n пати појака од мене во кошарка.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 104

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Fantom on Сре Јан 28, 2009 2:00 pm

xpert напиша:Мислам уште сега си n пати појака од мене во кошарка.
Ќе те сакат и без да и се лижиш. Smile
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 155

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by zzz on Сре Јан 28, 2009 2:30 pm

сепак тиле Basketball
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 174

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by lela on Пон Фед 02, 2009 10:57 pm

TILE

lela
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 85

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by noviot on Пон Фед 02, 2009 11:39 pm

онај од осмицана незнам како се викат :D
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by gorgi3wade on Вто Мар 03, 2009 8:20 pm

KK Kolibri the best !!! Smile

gorgi3wade
Адаптер4е

Age : 26
Број на мислења : 1

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by ноунејм on Нед Мар 15, 2009 1:53 am

gorgi3wade напиша:KK Kolibri the best !!! Smile

се праи муабет за кошаркари, не за клубови.. жалам
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 26
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by корун on Нед Мар 15, 2009 2:51 am

Аз ти казвам не.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Bleak on Пон Мар 16, 2009 1:39 am

Според мене Кузе... а и еден школски шо учит со мене играт доста добро... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Bleak on Пон Мар 16, 2009 1:43 am

Жбафта напиша:
корун напиша:500че
немат проблем

Ќе си ги делите? Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак кошарка во градов? Empty Re: Кој е најјак кошарка во градов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот