Ваша неостварена желба? засега....

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by rihanna on Нед Мај 31, 2009 6:59 pm

неостварена желба ми е да се фатам со една личност....ааааа шубав е да знајте ама не откривам кој е зш сестра ми ќе прочитат и после ќе имат жестоки борби дома Sad Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 25
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by корун on Нед Мај 31, 2009 7:00 pm

Која ти е сестра?.........Просветли не sunny

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by rihanna on Нед Мај 31, 2009 7:03 pm

корун напиша:Која ти е сестра?.........Просветли не sunny


blesava 008 Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 25
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Рокси on Нед Мај 31, 2009 8:07 pm

Шо бе за дечко ќе имат борби помеѓу вас?
Хаха
неостварена желба ми е да глеам bitch fight lol!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by rihanna on Нед Мај 31, 2009 8:46 pm

Рокси напиша:Шо бе за дечко ќе имат борби помеѓу вас?
Хаха
неостварена желба ми е да глеам bitch fight lol!


иначе гледам дека не свакаш па зато ке ти ги просветлам работиве....

јас и сестра ми немат да се караме за дечко....ама финтава е во то шо сестра ми се имат искарано со детево и нормално како поголема ќе ме искарат и ке ми речит да непрам ништо до детето.....сега свајќаш во која смисла имам напишано "ЖЕСТОКИ БОРБИ"


дали сега ти е просветлија работиве или сакаш уште малце да ти ги просветлам а? confused
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 25
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Рокси on Нед Мај 31, 2009 8:48 pm

Мојт уш малце да ме просветлиш, некако темно ми е во собава (сијалицата ми прегоре Laughing )
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by rihanna on Нед Мај 31, 2009 8:50 pm

Рокси напиша:Мојт уш малце да ме просветлиш, некако темно ми е во собава (сијалицата ми прегоре Laughing )

да епа купи си нова и купи си уште една гратис дан ти прегорит и таја случајно Razz
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 25
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by METALBOY on Нед Мај 31, 2009 8:51 pm

мислам дека премногу просветли! Laughing
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Bleak on Нед Мај 31, 2009 8:55 pm

REGINA напиша:за мене е трајно да заминам од државава(засега)... иииииии да ја пљукнам проф. по македонски влице ко ќе матурирам годинава (ќе бидит Twisted Evil )

И ја пљукна? Laughing Laughing Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by REGINA on Пет Јун 05, 2009 1:31 pm

^ првиов дел од желбава Да се остварвит.
Вториов дел Не, оваја не била класна на четврта година така да не присуствуваше на славењето на матурата. А јас и не би одела намерно економско за да и го напрам то... шознајш можда случајно ќе ја видам попат летово... не заборавам бар за то Twisted Evil
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... - Page 4 Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот