Ваша неостварена желба? засега....

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by REGINA on Нед Фед 15, 2009 2:07 am

за мене е трајно да заминам од државава(засега)... иииииии да ја пљукнам проф. по македонски влице ко ќе матурирам годинава (ќе бидит Twisted Evil )
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Punk on Нед Фед 15, 2009 2:09 am

да одам норвешка.. толку Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 29
Број на мислења : 505

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Master on Нед Фед 15, 2009 2:10 am

да чекорам по Марс.......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by noviot on Нед Фед 15, 2009 3:11 am

да ме обесет на чинарон
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by REGINA on Нед Фед 15, 2009 3:12 am

noviot напиша:да ме обесет на чинарон

шо не си кажал досега... хехех
се зезам не те знам. Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by blesava008 on Нед Фед 15, 2009 3:27 am

да ја снемат фроса по економија од на земјава Twisted Evil
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 27
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Marej on Нед Фед 15, 2009 3:37 am

??????
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by blesava008 on Нед Фед 15, 2009 3:57 am

Marej напиша:??????
мн е долго за објаснување во некоја др. прилика Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 27
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by kojgode on Нед Фед 15, 2009 4:06 am

Да летам, да одам по вода. И да ја видам Џесика Алба во живо.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Bleak on Нед Фед 15, 2009 4:08 am

Неостварена желба засега... да е една личност покрај мене и не ќе да е баш засеа желбава... подолго време ќе трајт cyclops
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by T&T on Нед Фед 15, 2009 4:52 am

Лондон.......Дизниленд... Концерт на Дорс- и никогаш нема да се остварит
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by malina on Нед Фед 15, 2009 2:05 pm

И јас многу сакам дизниленд и планирам да одам ко ќе добијам виза а во тек е то и многу сакам да скокнам со падобран
malina
malina
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by мирАл on Нед Фед 15, 2009 5:25 pm

Злато на олимпијада, ама засега Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by The Breaking Dawn on Нед Фед 15, 2009 5:33 pm

банџи џампинг...уффф мада не знам дали ке иам храброст зш ми е страв од височини....ке пробам
дизниленд и мене
и уффф океаниииии..нуркање со некои диви морски животни....плажиииии
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 1107

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by The Breaking Dawn on Нед Фед 15, 2009 6:04 pm

а ...и малку да потпораснам...да сум повисочка WinkRazz
да не может љугево маwо да ме викет WinkRazz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 1107

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Lastojca on Нед Фед 15, 2009 6:21 pm

да сум милионерка
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by REGINA on Нед Фед 15, 2009 6:24 pm

да можам да речам дека барем една работа во животов сум ја напрајла перфектна... без `ама` Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by misticnata on Нед Фед 15, 2009 6:36 pm

да си напрам бенд
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by комшивка on Сре Фед 18, 2009 2:41 pm

The Breaking Dawn напиша:а ...и малку да потпораснам...да сум повисочка WinkRazz
да не может љугево маwо да ме викет WinkRazz

не е секогаш убо да си висока.. (за женско зборвам Smile )сакам да одам куба, и на некој егзотични островчиња со добро друштво..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by REGINA on Сре Фед 18, 2009 2:44 pm

комшивка напиша:
The Breaking Dawn напиша:а ...и малку да потпораснам...да сум повисочка WinkRazz
да не может љугево маwо да ме викет WinkRazz

не е секогаш убо да си висока.. (за женско зборвам Smile )

Се согласувам, дека штикли висооооооки ако носиш... и си висока... епа не изгледат нешо убо то. т.е ич не изгледат убо, пошо како жирафа ќе требит сите да те гледет.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by комшивка on Сре Фед 18, 2009 2:51 pm

REGINA напиша:
комшивка напиша:
The Breaking Dawn напиша:а ...и малку да потпораснам...да сум повисочка WinkRazz
да не может љугево маwо да ме викет WinkRazz

не е секогаш убо да си висока.. (за женско зборвам Smile )

Се согласувам, дека штикли висооооооки ако носиш... и си висока... епа не изгледат нешо убо то. т.е ич не изгледат убо, пошо како жирафа ќе требит сите да те гледет.

хаха зависит кој. ево на пример за манекенкиве е многу битно да си висока. то е уба предност. а за обично излегвење (ево кај нас на пример) помал ти е изборот за убо машко а да е повисоко од тебе (фала богу женско го личит со високи штикли немојт секогаш да е по балетанки или патики Neutral ) а грдо мене ми е многу женско повисоко од машко Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by REGINA on Сре Фед 18, 2009 2:56 pm

ех да.. ама манекенкине едно тело шо имет... загреота се, ми се чинит ко ќе се движат дека ќе се распаднат хехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by комшивка on Сре Фед 18, 2009 3:03 pm

REGINA напиша:ех да.. ама манекенкине едно тело шо имет... загреота се, ми се чинит ко ќе се движат дека ќе се распаднат хехе

добро то е друга тема, појке од 80% се анорексични...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by REGINA on Сре Фед 18, 2009 3:07 pm

комшивка напиша:
REGINA напиша:ех да.. ама манекенкине едно тело шо имет... загреота се, ми се чинит ко ќе се движат дека ќе се распаднат хехе

добро то е друга тема, појке од 80% се анорексични...

јап. да Smile
ама ко ќе видиш женска од 2 метра и ставила штикли од 12 цм, во најчест случај моделиве се такви... неубо изгледат во живо... за на камера така така
сепак најубава висина за девојка би била колку хм.. негде метро седумдесет нешо? и со штикли таман ќе се 10 цм појќе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by misticnata on Сре Фед 18, 2009 3:15 pm

да заминам во египет
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваша неостварена желба? засега.... Empty Re: Ваша неостварена желба? засега....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот