Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by rihanna on Пон Апр 20, 2009 8:56 pm

Болиглава напиша:
rihanna напиша:многу сакам да се сликам сама Very Happy добро сакам да се сликам и со другарки..ама незнам несто посебно ми е некако ко ке се сликам сама Very Happy
Дали можеби тогаш доживуваш нирвана?не Very Happy сакам да се сликам сама зш многу поубо изгледам ко ке се сликам сама Razz а ко ке се сликам со некоја другака/другар или многу сум насмеана или нешто не е во ред со сликата или ми забегват очиве...т.е нешто морат да фалит на сликата Shocked
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 25
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by rihanna on Пон Апр 20, 2009 8:58 pm

Рокси напиша:А можеби доживува и оргазам? lol!


хехехе....неморат да пишам пак мислам дадов еднаш објаснување....да го пишам по втор пат confused не ме мрзит мислам дека мојш да прочиташ од кај болиглава Very Happy Razz
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 25
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by tHeJunKy on Сре Апр 29, 2009 12:25 am

ептем!!!

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Angelic on Саб Мај 23, 2009 10:03 pm

tHeJunKy напиша:ептем!!!
дали си сериозен мали? Smile)

јас не обожавам да се сликам сама .. ама се сликам бе. умерено.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 27
Број на мислења : 713

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? - Page 2 Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот