Омилена сцена од филм

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Омилена сцена од филм - Page 2 Empty Re: Омилена сцена од филм

Пишување by s... on Нед Мај 03, 2009 3:48 pm

јако е во филмон меан гирлс детено ко ке викат:'' и на третиот ден господ ја создал пушката ремингтон за човекот да мозе да се бори против змејовите и гејовите''..и другиве деца: ''амин''
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот