Ваши дела

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ваши дела Empty Ваши дела

Пишување by корун on Саб Јан 10, 2009 4:01 am

Само оригинали ве молам Exclamation
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by folder on Саб Јан 10, 2009 5:34 am

Ваши дела Meanddzajkomyhouseinljuzl2.th Стегни на сликава и ке се видит убо.. Twisted Evil Не дек е нешо посебно ама оригинал е king
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master on Чет Јан 15, 2009 11:42 pm

Ваши дела 7znkia79037702pq5.th

1 Мај пред две години, рани утрински часови, му благодарам на Кико за позирањето.
Не да се фалам ама ме биват за фотографија.
Се гордеам со сликава!

Пазете го небово само какво е....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by корун on Пет Јан 16, 2009 4:11 am

Master напиша:Ваши дела 7znkia79037702pq5.th

1 Мај пред две години, рани утрински часови, му благодарам на Кико за позирањето.
Не да се фалам ама ме биват за фотографија.
Се гордеам со сликава!

Пазете го небово само какво е....
Знајш овде фалбаџи како поминвет Wink иначе не ми ја отварат сликава за оцена да дам Mad

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 4:30 pm

корун напиша:Знајш овде фалбаџи како поминвет Wink иначе не ми ја отварат сликава за оцена да дам Mad
Ам ај појќе не се фалам, ама уба е сликава. Зш не ја отварат?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by kojgode on Пет Јан 16, 2009 5:39 pm

Master напиша:
корун напиша:Знајш овде фалбаџи како поминвет Wink иначе не ми ја отварат сликава за оцена да дам Mad
Ам ај појќе не се фалам, ама уба е сликава. Зш не ја отварат?
Дан имаш седнато врз нејзе?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master on Пет Јан 16, 2009 6:59 pm

Не @
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master on Нед Јан 18, 2009 12:42 am

Ваши дела Oldschoolbyxtatamixar9.th
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Наташа on Нед Јан 18, 2009 12:51 am

Master напиша:Ваши дела 7znkia79037702pq5.th

1 Мај пред две години, рани утрински часови, му благодарам на Кико за позирањето.
Не да се фалам ама ме биват за фотографија.
Се гордеам со сликава!

Пазете го небово само какво е....

Умре џупката шо те фалеше?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master on Нед Јан 18, 2009 5:02 am

Наташа напиша:Умре џупката шо те фалеше?
Умре да, зато ти си тука да ја замениш
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Наташа on Нед Јан 18, 2009 5:19 pm

Master напиша:
Наташа напиша:Умре џупката шо те фалеше?
Умре да, зато ти си тука да ја замениш
Па ко шо глеам сама си се фалиш, не те фалам јас пошо немат за шо, ак ти теквит.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master on Пон Јан 19, 2009 7:11 am

Наташа напиша:
Master напиша:
Наташа напиша:Умре џупката шо те фалеше?
Умре да, зато ти си тука да ја замениш
Па ко шо глеам сама си се фалиш, не те фалам јас пошо немат за шо, ак ти теквит.

Ај одеби, те молам..... Cool
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Болиглава on Вто Јан 20, 2009 1:50 am

Master напиша:Ај одеби, те молам..... Cool
А зш вака јас ко ќе речам сите почвите да плачите?

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master on Вто Јан 20, 2009 2:25 am

Болиглава напиша:
Master напиша:Ај одеби, те молам..... Cool
А зш вака јас ко ќе речам сите почвите да плачите?

јас не плачам (сеуште ми немаш речено) Cool
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Болиглава on Вто Јан 20, 2009 2:38 am

Океј.
Ај клавајте сеа слики.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by kojgode on Вто Јан 20, 2009 8:06 am

Ваши дела 313n32b

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by kojgode on Вто Јан 20, 2009 8:13 am

Ваши дела 30m2vfb

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Наташа on Вто Јан 20, 2009 12:29 pm

Master напиша:
Ај одеби, те молам..... Cool

Аbsolutno se soglasuvam. Absolutno.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by kojgode on Вто Јан 20, 2009 1:09 pm

Jaс мислев нешто паметно за сликиве ќе кажите.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Marej on Вто Јан 20, 2009 4:52 pm

Кокане?
Ооо.
Машинеријата ми се свиѓат, со super micro е праено ова, а интересно старинско изглеат, пак ќе речам ај лајк ит.
Втората ми е ногу клише. Smile


Последната промена е направена од Marej на Вто Јан 20, 2009 5:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Lastojca on Вто Јан 20, 2009 5:10 pm

кокан? Surprised Surprised
ме бендисува шо да речам друго ко ќе станиш познат немој да забораваш на почетоците
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by kojgode on Вто Јан 20, 2009 6:24 pm

Ќе станам познат да по крадење слики. Од Климче од седмицана се овие, ама тој многу е скромен и срамежлив и морав јас да ги клам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Alexandra on Вто Јан 20, 2009 6:42 pm

Aaa ti trgna so reklamiranjevo na tugi trudovi Razz xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 27
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Lastojca on Вто Јан 20, 2009 8:03 pm

епа бравос за климче....
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Master on Сре Јан 21, 2009 2:20 am

да беа твои ќе коментирав ама пошо не се џабе ќе е да коментирам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ваши дела Empty Re: Ваши дела

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот