Колку често плачете и зошто?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 3 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by REGINA on Пон Апр 27, 2009 12:58 am

не ни се сеќавам од кога неам плачено... аххх... ко ми го киднапираја кученцето аааа го сакам премногу, дури и појќе од некој љуѓе.
а за други работи не планирам да заплачвам набргу. освен ако е ептен нешо некоја неуба случка.
не сум мн емотивна зато другиве околу мене ме мислат за бесчуствителна. ам ај ак не, да плачиме за сите ситници?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 3 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by s... on Пет Мај 01, 2009 7:39 pm

плачам кога сум сама..порано повеќе сега имам книга и кога сум нервозна влегувам во соба се заклучувам и пишувам се што ми доаѓа во тој момент во главава..и така одма ми поминува нервозата
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 114

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 3 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by *UnIqUe* on Пон Мај 04, 2009 8:07 pm

Mary Jane напиша:
T&T напиша:Јас знам да заплачам на добра книга.... Ама и то многу ретко. То ми е слатко плачење

Јас плачев Клетници ко ја читавSad


Прва книга на која со плачев беше Пајажината на Климентина. Sad Sad Sad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 244

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 3 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by *UnIqUe* on Пон Мај 04, 2009 8:10 pm

Плачам за работи шо мислам дека се вредни за да плачам!
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 244

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 3 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот