Колку често плачете и зошто?

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by noviot on Саб Фед 14, 2009 3:47 am

кога ке нема што да се прави плачам затоа што нема друго што да се прави
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by REGINA on Саб Фед 14, 2009 3:53 am

PhiLL * E напиша:Ајде сите машки од форумов да се собериме да се боцниме во препониве да заплачеме нешто срцепарајуче и била душата на РЕГИНА !

немој жити се дека ќе те сожалувам Smile ... ама некако чудно ми е да плачит џо посилниов пол.... Па зато сте посилни бе за да трпите и физичка и психичка болка хехех...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by PhiLL * E on Саб Фед 14, 2009 3:54 am

Да ти кажам ко шо ми е досадно сеа... ќе се прам дека сум се помочал вкревет хахаха !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 27
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by REGINA on Саб Фед 14, 2009 3:56 am

шо ти беше поентава сеа ај?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by PhiLL * E on Саб Фед 14, 2009 4:20 am

нема поента во моите зборови ... не ме знаеш затоа не ни можеш да ја најдеш... тие што ме знаат сфатија што сакам да кажам ...
I speak in codes
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 27
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by REGINA on Саб Фед 14, 2009 4:22 am

PhiLL * E напиша:нема поента во моите зборови ... не ме знаеш затоа не ни можеш да ја најдеш... тие што ме знаат сфатија што сакам да кажам ...
I speak in codes

незнам зш мене ми делува како да..you speak nonsense...сепак би замолила некои од тие шо го познавате овој член да ми ја дешифрирате неговиот претходно напишан пост за мочањето или нешо така, и која е поврзаноста со отворенава тема?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by The Breaking Dawn on Саб Фед 21, 2009 1:26 pm

REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:Ајде сите машки од форумов да се собериме да се боцниме во препониве да заплачеме нешто срцепарајуче и била душата на РЕГИНА !

немој жити се дека ќе те сожалувам Smile ... ама некако чудно ми е да плачит џо посилниов пол.... Па зато сте посилни бе за да трпите и физичка и психичка болка хехех...

и ти си една шо дискриминират машки и женски? tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 1107

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by REGINA on Саб Фед 21, 2009 4:16 pm

Very Happy дискриминирам? хммм незнам, хехе не вервам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by FalcoN eYe on Нед Фед 22, 2009 7:14 pm

па мн ретко плачам,последно заплакав за смтта на Даре...а иначе за други работи ако ми се плачит се воздржвам
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 105

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by lela on Пет Мар 13, 2009 11:44 pm

Мене плачењето ми е како дневна доза.Плачам за се и сешто и многу незначајна случка може да ме расплаче, а кога навистина ќе има поголема причина за плачење можам да плачам со сати.Рекордот ми е три часа( прекинав на 5-6мин колку да соберам солзиКолку често плачете и зошто? - Page 2 Icon_smile)

lela
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 85

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Lastojca on Саб Мар 14, 2009 2:39 am

lela напиша:Мене плачењето ми е како дневна доза.Плачам за се и сешто и многу незначајна случка може да ме расплаче, а кога навистина ќе има поголема причина за плачење можам да плачам со сати.Рекордот ми е три часа( прекинав на 5-6мин колку да соберам солзиКолку често плачете и зошто? - Page 2 Icon_smile)

ее убоо...зш бе така? и јас после мислев дека сум била плачка ама не можам со тебе///
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Marej on Саб Мар 14, 2009 3:26 am

Ноогу ретко, на филмој то не го рачунам, и криво ми е ради то шо ретко плачам. Последно ми се чинит плачев на погреб од другар.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by pankerishte on Саб Мар 14, 2009 12:54 pm

Никогаш не плачам.Воопшто немам плачено па можеби од мал.Не се сеќавам.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 30
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Bleak on Саб Мар 14, 2009 4:11 pm

Хм.... вчера беф готов да плачам пуштиф некоја солза... онака чисто од нервоза и саами течет солзиве ама неколку то... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by мирАл on Саб Мар 14, 2009 5:58 pm

мн често и дехидрирам Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Рокси on Саб Мар 14, 2009 9:54 pm

Па не плачам многу, најчесто се воздржувам.
Смешно е кај мене шо некои поситни работи можат да ме расплакаат, а за големи работи неможам да плачам, не сум способна.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by П. on Нед Мар 15, 2009 1:15 am

плачам често , НИКОГАШ во јавност , плачам со причина за тешки работи , не плачам за ситници не е потребно...
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 132

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by ноунејм on Нед Мар 15, 2009 1:59 am

ретко многу ретко... сум една од најнесентименталните личности.. али во силна нервоза ми се дешава да мавам мебел низ својот дом
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 26
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by KaTeRiNcE on Нед Мар 15, 2009 2:29 am

Многу често...најчесто при нервоза или можда зш се зеам при срце па таква си сум и за ситници и за се...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 26
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Џајко on Нед Мар 15, 2009 6:24 am

Не често, не ретко.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by METALBOY on Чет Мар 19, 2009 12:31 pm

не се сеќавам кога последно, можда беше летото
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by STIFLER on Чет Мар 19, 2009 1:42 pm

Плачам ко ке сум пијан не секогаш ко ке сум лом напраен барем така викет плачиш пејш пејш и наеднаш плачиш тое Wink
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 28
Број на мислења : 225

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Ane on Пон Апр 20, 2009 11:32 pm

плачам коке некој премногу ме изнервират и коке некогаш ми ојт се нопаку pale
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 179

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by RoTkViCa on Сре Апр 22, 2009 2:17 pm

порано плачев повеќе.....сега веќе колку повеќе растам повеќе ги сваќам работите...порано кој и да ме удреше плачев, сега сваќам дека има мн поголеми болки од ударите....значи....најчесто плачам од нервоза и кога не можам да сторам ништо....а тогаш само ми течат солзи....а ништо не ми се дешава.....а некогаш плачам многу, само дај Боже тоа да е поретко.....а ретко плачам и на филм Embarassed
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Џими on Сре Апр 22, 2009 3:40 pm

ПЛАЧАМ САМО КО ЌЕ ГУБИТ МИЛАН!!! ТОГАШ НЕМЕ ЧЕПКАЈТЕ.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 27
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

Преглед на профилот на членот http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често плачете и зошто? - Page 2 Empty Re: Колку често плачете и зошто?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот