Стрес

Go down

Стрес Empty Стрес

Пишување by Mary Jane on Пон Фед 09, 2009 12:20 am

Колку често се наоѓате во психичка криза предизвикана од стрес или притисок од околината?
Што Ви претставува најголем товар, наметнат од Вашите блиски?
Како се справувате со стресот?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by Lucybell on Пон Фед 09, 2009 12:53 am

моментално најголем страс ми претставува утрешната вакцина :S
не знам како ќе се справам, само се надевам дек немат да плачам од иглата... вааааа Sad
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 28
Број на мислења : 102

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by hollow on Пон Фед 09, 2009 1:13 am

Не се замарам со ништо во последно и многу ми е убо
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by The Breaking Dawn on Пон Фед 09, 2009 1:25 am

порано појке се замарав за работи...за се
сеа појке кулирам
тоест не кулирам туку за ништо шо не е вредно не ми е гајле Wink
а то се 90% од работиве Razz:P:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 1107

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by fairy on Пон Фед 09, 2009 1:36 am

сум стресна, ама не многу, порано појке :D сега на некој начин и не се замарам...
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 278

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by T&T on Пон Фед 09, 2009 12:02 pm

Ко ќе сум во стресна ситуација само чутам и се оттргвам од луѓе неколку дена. После се враќам во реалност. Имат неколку луѓе шо само шетање со нив и чиста тишина ми помагет да се справам со стресот.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by корун on Пон Фед 09, 2009 12:39 pm

Ретко коа се нервирам, сакам да живам здрав живот...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by Bleak on Пон Фед 09, 2009 9:11 pm

Па се нервираф ради нешо ко ќе напуквет моиве ама појќе не кулирам сеа претежно Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by мирАл on Пон Фед 09, 2009 10:42 pm

Стресој мн често иам (как да не сум имал Smile ) и најчесто зеам чаша вода со шеќер а мојт и некое лимонче за да поминит стресов Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by kojgode on Пон Фед 09, 2009 10:50 pm

Во прва година Нова Година славевме во Стрес Плејс.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by Marej on Пон Фед 09, 2009 10:52 pm

Да и Еми скрши сјалица.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by Master on Вто Фед 10, 2009 10:47 pm

Стрес? Шо е то???
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by malina on Вто Фед 10, 2009 11:08 pm

Ко ќе сум под некој голем стрес плачам и после одма ќе ми поминит хехехе
malina
malina
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by Stefk0 on Сре Фед 11, 2009 5:02 pm

Во последно време . . гајле ми е за се и не сум под никаков стрес.. ни школо, ни врска, ни другари, ни за ништо.. и баш закон ми е
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by Mary Jane on Сре Фед 11, 2009 9:15 pm

Stefk0 напиша:Во последно време . . гајле ми е за се и не сум под никаков стрес.. ни школо, ни врска, ни другари, ни за ништо.. и баш закон ми е

Бравос, нема да имаш проблем со брчки Idea
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by kojgode on Сре Фед 11, 2009 9:43 pm

Stefk0 напиша:Во последно време . . гајле ми е за се и не сум под никаков стрес.. ни школо, ни врска, ни другари, ни за ништо.. и баш закон ми е
Не мами бе на дота полудвит.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by METALBOY on Чет Мар 19, 2009 11:54 am

-Брзо ке остариш Idea
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стрес Empty Re: Стрес

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот