Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by kojgode on Нед Фед 08, 2009 3:18 am

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Многу едноставно прашање. Јас сакам да ми пишит "Фала што добро администрираше со овој форум. Пази го за нас и од небото.''

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Marej on Нед Фед 08, 2009 3:19 am

Ааам... Се продават бело југо??
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by T&T on Нед Фед 08, 2009 3:28 am

kojgode напиша:Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Многу едноставно прашање. Јас сакам да ми пишит "Фала што добро администрираше со овој форум. Пази го за нас и од небото.''

хахаха
Сигурно вечно ќе те памтет а можда и во историјата ќе те запишет.
Јас за мене не знам... Сакам да сум испофалена Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Mary Jane on Нед Фед 08, 2009 3:31 pm

Мојот епитаф сакам да е сличен на тој од Плаут...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by malina on Нед Фед 08, 2009 4:20 pm

Ништо,ама веќе ако би морало би сакала да пишит чувај не во спомените како што те чуваме ние
malina
malina
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by The Breaking Dawn on Нед Фед 08, 2009 8:05 pm

јас би сакала нешто различно да пишит и да не е мн запаѓачко
нешто појке инвентивно
а не некои погребални пораки шо вообичаено ги пишит
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 1107

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Alexandra on Нед Фед 08, 2009 9:53 pm

Се надеваме дека си во Рајот.
Те сакаме
Чао.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 27
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by мирАл on Нед Фед 08, 2009 10:12 pm

He will rise up again!!! Twisted Evil
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by noviot on Нед Фед 08, 2009 10:22 pm

"Жив сум , нека не ве мамет"
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 69
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Master on Вто Фед 10, 2009 10:54 pm

Death makes Angels from all of us.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by корун on Вто Фед 10, 2009 10:56 pm

Форум фаундер

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Болиглава on Вто Фед 10, 2009 10:58 pm

Арен беше, арно му се стори.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Mary Jane on Сре Фед 11, 2009 1:13 am

"Не се залажувајте, оптичка варка е..."
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by TONI on Сре Фед 11, 2009 1:48 pm

Се надевам дека имам доволно време за да размислам шо да ми пишат.Ваљда не ми е рокот до утре,задутре Smile

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 466

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by kojgode on Сре Фед 11, 2009 9:31 pm

TONI напиша:Се надевам дека имам доволно време за да размислам шо да ми пишат.Ваљда не ми е рокот до утре,задутре Smile
Никоаш не се знајт. pirat

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Punk on Пет Фед 13, 2009 5:20 pm

Поздравија бабати
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 29
Број на мислења : 505

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by PhiLL * E on Пет Фед 13, 2009 6:03 pm

so maki sum se rodil jas so zalost i jas ke si umram !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 27
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by kirce on Саб Фед 28, 2009 10:48 pm

ГДЕ ЈОШ ТРАВА НИЈЕ НИКЛА , ОВДЕ НЕ СМЕЈТ ДА ЗГАЗИТ ШТИКЛА
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот