Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Дали би можеле да живеете саматаиот со себе?

Пишување by kojgode on Саб Фед 07, 2009 10:11 pm

Дали кога би имало некој двојник потполно ист како вас или имате клон ќе можете да живеете со него? Кои особини би ве нервирале или мислите дека супер ќе можете да живеете без никакви проблеми?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by T&T on Нед Фед 08, 2009 2:50 am

Јас мислам дека ќе ме нервират многу. Имат некои особини мои шо мн ги мразам и пробвам да ги потиснам, а и глупо би ми било во се некој да се согласвит со мене. То ме нервират. Сакам спротивности
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by The Breaking Dawn on Нед Фед 08, 2009 8:06 pm

јас не ке можам да се истрпам валда и таа мене пошо ке ми е двојник
мразам луѓе со исти карактери
ми требит некој различен
мислам да не сме ко ден и ноќ ама пак...Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 1107

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by malina on Нед Фед 08, 2009 9:42 pm

мислам дека не би можела ги сакам луѓево покрај мене,а пошто мислам дека немам клон хехехехе не се замарам за то прашање
malina
malina
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by Mary Jane on Нед Фед 08, 2009 10:17 pm

Не, ич нема да можам, јас вака сам некогаш не се поднесвам, а не пак да имам двојник.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by zzz on Нед Фед 08, 2009 10:47 pm

немат да мојме да опстаниме дека мрза голема сум и плус ке ме нервират
ако имат нешто исто ко мене а ако е клон све ке имат исто и ке почнам
да ја мразам и ке ја убијам хааха Twisted Evil
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 174

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by hollow on Нед Фед 08, 2009 11:18 pm

Ке ми јајт лајна зад грб
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by zzz on Нед Фед 08, 2009 11:33 pm

hollow напиша:Ке ми јајт лајна зад грб

хахахахах го заборајф ова јас Laughing
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 174

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by PhiLL * E on Вто Фед 10, 2009 4:00 am

ХАХА Убичу га ... мајке ми ... !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 27
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by корун on Вто Фед 10, 2009 11:35 am

Јас би живел со него среќно и задоволно до крајот на животот...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by Рамбо on Вто Фед 10, 2009 12:14 pm

корун напиша:Јас би живел со него среќно и задоволно до крајот на животот...

и јас истоVery Happy
Рамбо
Рамбо
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 4

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by Master on Вто Фед 10, 2009 10:38 pm

Едвај чекам сама да живеам! Шо да прам, ептен анти-соушл сум. Neutral
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by kojgode on Вто Фед 10, 2009 10:39 pm

Master напиша:Едвај чекам сама да живеам! Шо да прам, ептен анти-соушл сум. Neutral
Друго беше прашањево.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by Master on Вто Фед 10, 2009 10:43 pm

Ауууу! Да бе....Па да! Можам само со себе да живеам, ама со други неможам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by FalcoN eYe on Нед Фед 22, 2009 7:24 pm

од мал многу сакам да имам брат близнак,ама од друга страна ако не ни купвет исти работи многу ке се караме
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 105

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by Bleak on Нед Фед 22, 2009 8:03 pm

zzz напиша:немат да мојме да опстаниме дека мрза голема сум и плус ке ме нервират
ако имат нешто исто ко мене а ако е клон све ке имат исто и ке почнам
да ја мразам и ке ја убијам хааха Twisted Evil

Не знам колку ја сваќате теоријава за клонирањево... Клонирање ти е кога создавет суштество на вештачки начин копирајќи нечија ДНК значи ти ја копирет ДНК и тој ке е ист како тебе физички а ќе сте сосема различни личности...

И би жеивеел зш да не мада шо знам дека не би се нафатил никој од мене клон да прајт... јас сум сосема доволен Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by METALBOY on Пет Мар 20, 2009 8:09 pm

да не се мамиме ама да живееме сами со себе не можиме(мислам набрзо ке посегнеме кон самоубиство(една од причините за самоубиство))
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by Рокси on Пет Мар 20, 2009 8:10 pm

Би можела да живеам само со самата себеси... кратко време.
Јас имам потреба од луѓе околу мене, мојт не секогаш, ама несакам ни да сум сама
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by kojgode on Пет Мар 20, 2009 8:22 pm

Дали кога би имало некој двојник потполно ист како вас или имате клон ќе можете да живеете со него? Кои особини би ве нервирале или мислите дека супер ќе можете да живеете без никакви проблеми?
да не се мамиме ама да живееме сами со себе не можиме(мислам набрзо ке посегнеме кон самоубиство(една од причините за самоубиство))
Би можела да живеам само со самата себеси... кратко време.
Јас имам потреба од луѓе околу мене, мојт не секогаш, ама несакам ни да сум сама
Вие не ја разбравте темава или јас не ве сватив шо сакате да кажите? Ќе ве молам за помош.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by Рокси on Пет Мар 20, 2009 8:24 pm

kojgode напиша:Дали кога би имало некој двојник потполно ист како вас или имате клон ќе можете да живеете со него? Кои особини би ве нервирале или мислите дека супер ќе можете да живеете без никакви проблеми?

упс, се извинувам, јас не ја сфатив темата, избрзав со постот.
Длабоко се извинувам Embarassed Embarassed

Иначе, не би можела да живеам со моја двојничка, или ќе се убијам или неа ќе ја убијам Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by METALBOY on Пет Мар 20, 2009 8:36 pm

kojgode напиша:Дали кога би имало некој двојник потполно ист како вас или имате клон ќе можете да живеете со него? Кои особини би ве нервирале или мислите дека супер ќе можете да живеете без никакви проблеми?
да не се мамиме ама да живееме сами со себе не можиме(мислам набрзо ке посегнеме кон самоубиство(една од причините за самоубиство))
Би можела да живеам само со самата себеси... кратко време.
Јас имам потреба од луѓе околу мене, мојт не секогаш, ама несакам ни да сум сама
Вие не ја разбравте темава или јас не ве сватив шо сакате да кажите? Ќе ве молам за помош.
упс и јас не сум ја сватил темава ево сега ке дадам ново мислеље.
па шо и со двојник и со клон исто е ке ти се досадит едно те исто самиот да се слушаш??? lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by kojgode on Пет Мар 20, 2009 8:41 pm

Најверојатно до поголем израз ќе дојдет особините шо те нервирет кј тебе и ќе пробаш да се попрајш. Така да јас би поживеал 1-2 месеци.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали би можеле да живеете самата\иот со себе? Empty Re: Дали би можеле да живеете самата\иот со себе?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот